• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Tv Coder : DesiqnéR -.-

Aktiflik
K.Tarihi
26 Haz 2009
Puanı
0
Maxigame TV v.1.0 Beta

Programı Hazılayan Ve Yapan : DesiqnéR :)

1 Hafta Sonra Sizlerleyim :)

Daha Bügün Basladım Vb. Ye Direk Bu Program Cıktı ElimdeN

İlk Programımdır .. ! Hatalar Vardır Muhakkak :) Yeni Versiyonlarıda Cıkacaktır !

Yardımlarından Dolayı XcN Teşekürler .)

İndirme Linki

http://hotfile.com/dl/115975004/25aa0e5/Maxigame_-_DesiqnR_Tv.rar.html

Virus Total Tarama Sonucu

http://www.virustotal.com/file-scan...80cf204183b662078b3f0f3e6d16c8906c-1303919710

Ekran Görüntüsü

9024.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
İndirdim , hiçbir kanalda hiç kesintiye uğramadım süper çalışıyor ve yeterince net görüntü var.

*Tema arayüzüyle oyna biraz siyah ve çok sıradan olmuş ama program güzel çalışıyor,eline sağlık.

Gecen Aksam Ban Yedim İşte İç Canım İstemiyor Uğrasmak İndirdim Bakım Dedim Nasıl Baktıysam Bole Bi Program Cıktı .s

Bende başlamak istiyorum şu Vb. ' ye ama ram yicek diye başlayamadım bir türlü.

Eline sağlık güzen başlangıç. Ama sağ altdaki Coder : by Desinqer saçma geldi . Hem anlamı da yok kaldır bence.

Kardeş indirdim beğendim bu arada teşekkürünü de verdim de bişe soracağım ,

- Tema , görünüm vs. değişebilir misin ? (Biraz sade de...)
- Bir de ekran ayarı yapabilir misin ? ( Yani full ekran , küçük ekran manasında tıklıyorum ben büyültmeye yine aynı boyut ... Onu değişebilir misin dicektim ?

Eline sağlık ama googleye tv programı yazsan heryerde kodu var sadece arka planını değiştirmişsin ve kanal konusuna gelince ekledigin kanalların ip yayında yani kesinti olup olmaması programa değil netinizin ve sitenin hızına bağlı :)

Eline sağlık ama googleye tv programı yazsan heryerde kodu var sadece arka planını değiştirmişsin ve kanal konusuna gelince ekledigin kanalların ip yayında yani kesinti olup olmaması programa değil netinizin ve sitenin hızına bağlı :)

İnternetten bakmadı Ben Yardım ettim öyle yapdı.

Abartılacak bir program değil (:

Programın En Basiti Link 'i Textbox 'a Ayarlarsın Bir Buton ok dersin. Media Player de oynar. (:Burda da ComboBoxdan yapmış.

Güzel Proje Geliştirebilirsin. Aslında. Tivibu 'ya ne zaman yetişirsin? :D

Geri