• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame üyeliğimi unuttum yardım?

Jokzilla

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2013
Puanı
2
Arkadaşlar 2011 yılında aldığım üyeliğimin girişini veya şifresini unuttum.Aslında şifreden eminim geçen seneye kadar o üyeliğime giriyordum ya girişte ya da şifrede bir yanlışlık yapıyorum sanırım. Yetkili arkadaşlar, abiler yardımcı olabilirler mi acaba bana bu konuda?

Arkadaşlar 2011 yılında aldığım üyeliğimin girişini veya şifresini unuttum.Aslında şifreden eminim geçen seneye kadar o üyeliğime giriyordum ya girişte ya da şifrede bir yanlışlık yapıyorum sanırım. Yetkili arkadaşlar, abiler yardımcı olabilirler mi acaba bana bu konuda?
Eski üyeliğinizin ismi nedir ilgilnelim elbette

Bu konuda yardımcı olucağım öncelikle,multi hesap kullanmak yasak,bu hesabınız banlanıcak,tamam derseniz ;

Dilkeş Kardar hesabının mail adresi nedir hatırlıyormusunuz ?

Biraz geç oldu cevabım fakat hesabıma giriş yapabildim. Sorun şifrede değilmiş foruma giriş ismim Dilkeş Kardar' dı benim fakat Dilke? Kardar olmuş nasıl olduysa. Teşekkürler
Bu arada diğer Jokzilla hesabım banlanabilir.

Son düzenleme:
Geri