• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame üyelik aktivasyon önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gloryx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gloryx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2018
Puanı
25
Merhaba hız kesmeden sürekli olarak açılan fake hesaplar ile kendi konularına yorum yaparak şişirmeye çalışan kişilere karşı bir önlem düşünülüyormu maxigame yönetiminden ? Gerekli konuları malesef üst sıralarda göremiyoruz sürekli floot yaparak limit aşmaya çalışan fake hesapların üst sıraya çıkardığı konular mevcut bunun önüne bir nevi geçmek adına üyelik açılırkan MAIL ONAY isteyebilir bu tür olayları azaltacağını düşünüyorum. Maxigame özel bir platform olarak kalmalı.
Bu tür olaylar malesef hoş değil ve maxigame kalitesini düşürdüğüne inanıyorum.

Üyelik mail aktivasyonu aktif edilmiştir lakin bu bir çözüm değildir, olmadığını göreceksiniz de, çünkü bir mail hesabı almak 1 dakika dahi sürmeyen bir işlem. Bunu daha önce yapmamızın sebebi de bazen maillerin spama düşmesi ve ne yazık ki Türkiye'de internet kullananların bilinçsiz olması sebebi ile çoğunluğunun önemsiz posta kutusu/spam kutusuna giden maillerden bi haber olup ortalığı yaygaraya vererek bana aktivasyon maili gelmedi diye facebook sayfamızdan, discord kanalımızdan, twitter vb. bize ulaşabilecekleri tüm mecralardan ulaşmaya çalışarak soru yağmuruna tutmalarındandır. Hali ile hem sorunu çözmeyen, hem bu kadar soruna sebebiyet veren hem de normal üye olmak isteyen diğer kullanıcıları zor duruma sokan bu uygulamayı aktif etmeyi pek istemiyorduk.

Birilerinin yaptığı terbiyesizlik neden Maxigame kalitesini düşürsün? Birileri spam hesap açarak kendi konularına yorum yapıyorlarsa bu kişiler kendi serverlarının kalitesini düşürmektedirler, oyuncuların da bunu görerek bize değil bu serverlara gitmeyerek onları cezalandırmaları gerekmektedir. Kafası sürekli mevcut düzeni bozmaya çalışan yapıcı ve iyi niyetli olmayan boş insanların boş çabalarını engellemeye harcayacak zamanımız yok. Kim bu çabanın içerisine giriyorsa kullanıcı ve oyuncu olarak siz bunun takibini yapın ve bu kişileri cezalandırın bizi değil.

Geri