• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Vip Üyelik Nedir & Nasıl Vip Üye Olunur ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
651y55.jpg

MaxiGame Vip üyelik size bazı ayrıcalıkların sağlandığı özel ve ücretli bir üyelik sistemi (grubudur). Bu üye grubundan elde edilen gelir site giderleri için kullanılmaktadır.

MaxiGame Vip Üyelikte sahip olacağınız ayrıcalıklar aşağıdaki gibidir :

maxicon.png

Vip Üyelik Ayrıcalıkları :

- Kullanıcı Adınızı (Nickinizi) 30 Günde Bir Değiştirebilme

- Kendi Üye Rütbenizi değiştirebilme

- Renkli Nick (Özel Rütbe)

- Yüksek Kapasiteli Özel Mesaj Kutusu (50 Yerine 150 Mesaj Saklayabilme)

- Kendi Konularını ve Mesajlarını Silebilme

- Vip Paylaşımların Olduğu Özel Bölümü Görme

- İmzada 2 resim ve Daha Fazla Karakter Kullanabilme

- Kendi Konularını Etiketleme ve Kendi Etiketlerini Silebilme

- Kendini Görünmez Yapabilme ve Görünmez Üyeleri Görebilme

- Çevrimiçi Listesini Görebilme

- Üyelerin Nerede Olduklarını Detaylı Bir Şekilde Görebilme

- Negatif Rep Puanı Verebilme

- Hareketli Avatar Kullanabilme

- Konu içlerinde Reklam Yok - Daha az reklamın olduğu bir forumun keyfini çıkarma :)

MaxiGame Vip Üyeliği genel olarak 2 şekilde satın alabilirsiniz.

maxicon.png

1. Paypal ile Ödeme :

Bu ödeme yönteminde ödemenizi paypal hesabınız ile yaparsınız ödemeden sonra hesabınız otomatikmen Vip Seviyesine yükselir herhangi manuel bir müdaheleye gerek yoktur.

Paypal ile Vip Üyelik satın almak için öncelikle üstteki navbar menüsünden "Profil" ardından "Seçenekleri Düzenle" seneçeklerine tıklıyorsunuz.

maxayrac.jpg

"Hesabım" kategorisi altındaki "Ücretli Abonelik" seçeneğini seçiyorsunuz. Gelen sayfada fiyat kısmından hangi döviz kuru ile ödeme yapmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz (Dolar veya Euro) Sonra "Sipariş Et" butonuna tıklıyorsunuz

maxayrac.jpg

Bu sayfadan ödeme yönteminizi seçip (Paypal veya Moneybookers) işleme devam edip ödemenizi tamamlıyorsunuz. Ödemeniz tamamlandığında hesabınız otomatikmen vip seviyesine yükleniyor.

maxayrac.jpg

maxicon.png

2. Anasayfa Üzerinden Ödeme :

Anasayfamız üzerinden birçok şekilde ödeme yapıp vip üyelik satın alabilirsiniz. Örneğin Mobil Ödeme, Gittigidiyor veya Son Teklif üzerinden Kredi Kartı Ödemesi, Bankadan veya ATM den havale ya da EFT ile ödeme gibi.

Ödemenizi bu ödeme yöntemlerinin herhangi biri ile yaptıktan sonra anasayfadan "Özel Ürünler" Menüsüne giriyorsunuz ve "MaxiGame Hizmetleri" seçeneğini seçiyorsunuz.

maxayrac.jpg

Açılan sayfada en üstten ürün kategorisini "MaxiGame Vip Üyelik" olarak seçiyorsunuz. Yine açılan sayfadan alacağınız vip üyelik süresinin karşısındaki adet kısmına bir yazıyorsunuz, forum nickiniz kısmına forumdaki nickinizi doğru bir şekilde yazıp en alttaki "Sipariş Ver" butonuna tıklıyorsunuz. Sonraki gelen sayfadan siparişi onaylıyorsunuz. Bilgileriniz bize ulaşıyor ve 15 dk içerisinde hesabınızı Vip seviyesine yükseltiyoruz.

maxayrac.jpg

Anasayfadaki işlemler hakkında anlamadığınız yerler ile ilgili anasayfadaki canlı destek hattından yardım alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kullandım çok memnun kalmıştım para bulursam tekrar alacağım :D

Tavsiye ederim.

bende alıcam bu gidişle :D :D reklam sorunum yok zaten ama diğer özellikler için değer :)

Ümit abi bilmiyorum vip üyelik ayarlarında mı sorun ama nick 30 günde bir değiştirebiliyor.

bende alıcam bu gidişle :D :D reklam sorunum yok zaten ama diğer özellikler için değer :)
Değmese zaten benim üyelik biterdi şimdiye :pispis

Ümit abi bilmiyorum vip üyelik ayarlarında mı sorun ama nick 30 günde bir değiştirebiliyor.

Değmese zaten benim üyelik biterdi şimdiye :pispis

Sorun değil, yanlışlıkla öyle yapmışımdır ama kalsın önemli değil.

Bende alayım iyi olur paypal biriksinde 5 tl var birinden 2.5 TL bulayım alırım. :D

Ümit abi anasayfada 7,50 tl oluyor forum üzerinden 5$ oluyor birbirlerine denk gelmiyor fiyatlar dikkatimi çekti şimdi

Ümit abi anasayfada 7,50 tl oluyor forum üzerinden 5$ oluyor birbirlerine denk gelmiyor fiyatlar dikkatimi çekti şimdi

Paypal ödemeleri sıkıntılı. Onları banka hesabına almak ayrı bir dert, bir de ödeme tam 5$ olarak ulaşmıyor biraz komisyon kesiyorlardı ama ne kadardı hatırlamıyorum. O nedenle böyle bir fark var.

Ümit abi paypal dan ödeme yapmak istiyorum ama kart tanımlayınız diyor ve benim kredi kartım yok nasıl yapabiliriz bunu?

Çevirmesine çeviriyoda ödeme yapamıyorum abi :S Kredi kartı onayı istiyor.

Onu tam bilemiyorum ama şöyle dene bi. Paypal hesabına gir üstte Para birimi dönüşütürücü var eğer hesabındaki para TL ise onu dolar veya euroya çevir sonra hangisine çevirdiysen siteden sipariş verirken o para birimini seçip ödeme yapmayı dene. Eğer böyle de olmazsa başka bir fikrim yok.

Merhabalar ;

Paypaldaki kredi kart'ı isteme problemi şu nedenle olabilir.Site kurucusu Deepblue ( Ümit bey ) paypal hesabı teyitli olması yüzünden olabilir eğer teyitsiz bir hesap olsaydı direk para aktarma işlemi yapılabilir diye düşünüyorum.Sadece bir düşünce gerçeklik payı varmıdır yokmudur bilemem sadece fikir yürüttüm.

Onu tam bilemiyorum ama şöyle dene bi. Paypal hesabına gir üstte Para birimi dönüşütürücü var eğer hesabındaki para TL ise onu dolar veya euroya çevir sonra hangisine çevirdiysen siteden sipariş verirken o para birimini seçip ödeme yapmayı dene. Eğer böyle de olmazsa başka bir fikrim yok.

Onuda denedim ancak sonuç gene hüsran :)

Peki bu vip üyelik kaç gün sürüyor? 30 günde bir nick değişimi oluyorsa o zmn 1 aydan fazla sürüyordur ama bulamadım malesef kaç gün sürdüğünü konuda...

--------------------------------------------------

Tamam buldum Vip Üyelik 1 aymış. Profil-vip üye ol kısmından baktığımda yazıyordu. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Geri