• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Yeni Mesaj Takip Programı [Yeni Mesajlar - Gelen Kutusu - Duyurular]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cottonmouth

[TABLE=]Maxigame Yeni Mesaj Takip Programı
Boyut : 8.81 MB
MD5 : fdb523952b71fadcc73332dde3e25151
Tarama Sonucu : 5/43 (11.3%)

[/TABLE]

[TABLE=]Programın Amacı
Kullanıcıların Yeni Mesajlar - Gelen Kutusu ve Duyurular bölümünü masaüstünden hızlıca program ile görüntülemesini sağlama.
[/TABLE]

[TABLE=]Tanıtım

1) Programı çalıştırıp yüklenmesini bekleyin (siteye bağlanması için bir - birkaç saniye beklemek gerekiyor. Bu internet hızınıza bağlı olarak değişebilir.)Yüklenme bitmeden herhangibir butona vs. basmayın.
2w3onyd.png

2) Yüklenme tamamlandıktan sonra Kullanıcı adı , Şifre ve Giriş bölümü aktif olucak. Kullanıcı adınızı şifrenizi girerek Giriş butonuna basıp siteye bağlanın. (Maxigame.org/forum da kullandığınız kullanıcı adı ve şifre. Bu konuda endişesi olanlar olabilir ama sizi temin ederim program üreticisinin yani benim bu bilgilerden hiçbir şekilde haberim olmıyacak. Olması mümkün de değil yazdığım kodlar ile. Yöneticilere gösterebilirim programın tüm kodlarını)
0yuklendi.png

3) Öncelikle aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi (soldan sağa doğru ilerliyor.) listeden görüntüleyeceğiniz bölümü seçin.Yeni Mesajlar (forumda üstte bulunan Yeni Mesajlar ile aynı işlevi görür) Gelen Kutusu veya Duyurular. Daha sonra "..." yazan butona basıp listeden seçtiğiniz bölümdeki konuları listeye ekletin. .Sonuç olarak en sağdaki gibi listemiz dolucak.
90267668.png

15492391.png

4) Programdaki butonların işlevleri aşağıdaki resimde
70066970.png

5) Seçenekler menüsünden program ile ilgili bazı ayarlar yapılabilir. Liste elemanlarının genişliği - formun her zaman üstte tutulması - tema değiştirme ve formun taşınıp taşınamayacağını belirleme gibi.
76808998.png

Birkaç tema örneği

96892236.png

Programdan genel bir görüntü

70608163.png

Ve son olarak en önemli şey. Maxigame.org'a destek olmak için programı her açışınızda reklama tıklayabilirsiniz.Reklamlar İnternet explorer ile yeni sayfada açılır.

reklamlar.png

[/TABLE]

[TABLE=]Dikkat Edilmesi Gerekenler
Programın yüklenmesini beklemeden işlem yapmayın.(Açılışta - Liste doldurulurken - Görüntülenicek konu seçilirken vs.)
Kullanıcı adını ve şifrenizi doğru girin.
Program Internet Explorer üzerinden siteye giriş yapacağı için Internet Explorer ile sitede oturum açmış olmamanız gerekir. Ve beni hatırla'nın işaretli olmaması gerekir.
[/TABLE]

[TABLE=]Sorunlar // Cevaplar
Soru 1: Programa giriş yaptım ancak liste boş ?
Cevap 1.1: Listenin dolması için giriş yapmak yeterli değildir. Giriş yaptıktan sonra Tanıtım bölümünde 3.maddedeki gibi açılır kutudan görüntülecek konu seçilmeli daha sonra Listeyi doldur butonuna basılmalıdır.

Soru 2: Cevap 1.1 deki yolu izledim ancak liste hala boş.
Cevap 2.1: Program yüklenirken işlem yapmaya çalışmış olabilirsiniz. Sağ üstteki yenile butonunu kullanarak programı baştan başlatıp Giriş yapın. Cevap 1.1 deki yolu izleyin. Program yüklenirken vs. işlem yapmayın.(İşlemler arasında 2 -3 sn bekleyin)
Cevap 2.1: Giriş yaparken Kullanıcı adı veya şifrenizi yanlış girmiş olabilirsiniz.Sağ üstteki yenile butonunu kullanarak programı baştan başlatıp tekrar Giriş yapın.

Soru 3: Doğru giriş yaptığıma eminim ama liste boş.
Cevap 3.1: Sağ altdaki Güvenli çıkış butonuna basıp çıkış yapın. Programı tekrar başlatın ve Giriş yapın.
Cevap 3.2: www.maxigamerz.com sayfasını Internet Explorer tarayıcısı ile açıp çıkış yapın. Beni hatırla butonunun işaretli olmadığına emin olun.

Soru 4: Herşeyi doğru yaptığıma eminim ama sonuç hala aynı.
Cevap 4.1: Sorun internet bağlantınızdaki yavaşlıktan vs. kaynaklanıyor olabilir. İnternet bağlantınızı kontrol edin
Cevap 4.2: Sorun maxigame'den kaynaklı olabilir(site bakımda olabilir , yoğun olabilir vs.). Daha sonra tekrar deneyin .
Cevap 4.3: Sorun programdan kaynaklanıyor olabilir. Bana (Cottonmouth) özel mesaj ile veya bu konu altında hata bildirimi yapın.
[/TABLE]

[TABLE=]Diğer Programlar
Maxigame Rss Takip Programı : https://www.maxigamerz.com/f368/max...le-forumlari-masaustunuzden-takip-edin-98023/
Maxigame Menü : https://www.maxigamerz.com/f368/maxigame-menumaxigamee-masaustunuzden-hizlica-erisin-108252/
Maxigame Alarm : https://www.maxigamerz.com/f368/maxigame-alarm-108123/
Maxigame Resimlere Yazı Ekleme Programı : https://www.maxigamerz.com/f368/max...inize-hizli-kolay-sekilde-yazi-ekleyin-97630/
Maxigame Radyo Çalar : https://www.maxigamerz.com/f368/max...nal-sayisi-artti-kanal-ekleme-eklendi-107517/
Maxigame Program Arşivi (Güncel - Gerekli Programların Linkleri): https://www.maxigamerz.com/f5/maxigame-program-arsivi-guncel-gerekli-programlarin-linkleri-114734/

[/TABLE]

Konu içi download paneli için AKuT13'e
Fikir için Ichy ve Ruthléss'e
Destekleri için TRANCER'a teşekkürler...

Son düzenleme:
harikasın emre

ben bi kaç saattir forumda yoktum. eline saglık.

bide youtube video yada mp3 indirme programı yapsak hiç fena olmaz ;)

+rap

Tamam abi ben biraz araştıriyim konuyu hazır olunca başlarız :)

Elinize ve Desteklerinize Sağlık indirdim şuanda masaüstünde yerini aldı +2 :)

aaa bu fikri bende vermiştim emre :haha hatta ben bilgisayarlara kısayol olarak hani windows 7 lerde saat derece vb eklentiler varya pulings ler onun gibi bir eklenti istedim 15 sn de bir kendini güncelleyen bir program öyle çok iyi olurdu :D

aaa bu fikri bende vermiştim emre :haha hatta ben bilgisayarlara kısayol olarak hani windows 7 lerde saat derece vb eklentiler varya pulings ler onun gibi bir eklenti istedim 15 sn de bir kendini güncelleyen bir program öyle çok iyi olurdu :D

En son emir demişti o aklımda kalmış :D otomatik yenileme yapmıştım aslında ama çok yavaşlatıyordu. bende manuel koydum :D

Geri