• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGuard v3 Büyük Güncellemesi

sarkolata

MaxiGuard Coder
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 May 2009
Puanı
557
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir beklenen güncellememiz için çalışmalar bitmek üzere. Bir aksilik çıkmaz ise bu hafta yayınlayacağız.
Sizlere yeni eklediğimiz özelliklerden bahsetmek istiyorum.

Old Sidebar:
c682cbf9aefe2552d07fcf65f71aea47.gif

Eski dosyalardaki eski pencere sistemi. Tek bir menüden tüm pencerelere geçiş sağlar.

Old Cape:
a2444dadb02c44647c2397e5f0211be3.gif

27f48804880d73c55a668c5049f2e7bb.gif

Eski tip Cape sistemi. NPC'den peçe alınır. Takılıp/çıkartılarak PVP moduna girilir.

Stall Network:
f63ebf58e162f2b00550a0cb8d1ad400.gif

Eski Stall Network sistemi. Aynı şehirde açık olan stalları tarayıp alışveriş yapılabilmesini sağlar.
VSRO dosyalarındaki Consigment sistemiyle karıştırılmamalıdır, bu sistem açık pazarları taratır.

Unique Target:
0591b838e6d565c47927397ff854f090.gif

Uniquelerin aktif olarak saldırdığı oyuncunun üzerinde işaret çıkar. En çok vuran değil, aktif olarak saldırdığı oyuncuda çıkar. Unique her zaman en çok vurana dönmez.

DPS Meter:
fef90c36bca2a045f4956c63b9e7f500.gif

Bir Unique öldüğünde en çok hasar vuran ilk 8 kişiyi gösteren bir pencere belirir. Bu pencere 5 saniye sonra kaybolur.
Bu sistemin hangi Uniqueler için aktif edilebileceği panel üzerinden ayarlanabilir.

AFK Bubble:
4ce93250ad0e405e47983c44de954b0f.gif

Karakterler 10 dakika boyunca AFK olurlarsa üstlerinde AFK efekti belirir.

Charname Color:
fcbe1151541fda629dc3d548347d6012.gif

Oyun içerisinde karakterlerin isimlerinin rengini scrolla değiştirebilmesini sağlar. PK karakterlerde orjinal renk gözükür.
Eğer karakter bir partide ise, parti arkadaşlarını yeşil orjinal rengini, kendini ise değiştirdiği özel rengi ile görecektir.

Charname Icon:
503c34d67629660b80e052dc37841428.gif

Oyun içerisinde karakterlerin icon seçebilmesini sağlar. Her server sahibi istediği iconları panel/pk2 üzerinden ekleyip oyuna tanımlayabilir.

Fiyat Virgüllendirme:
8XEkl7.png

NPC'de satılan eşyaların fiyatları daha rahat anlaşılabilmesi için virgül ile ayrılır. Bunun için bir ayar bulunmamaktadır, tüm serverlarda varsayılan olarak gelecektir.

Güncelleme aktif olduğunda güncellemeyi alma ile ilgili detaylı bilgi paylaşılacaktır.
Saygılarımızla.

Son düzenleme:
Son zamanların en iyi guardı haline geldi artık Editöre bile ihtiyaç kalmayacak yakında emiğinize sağlık

[MENTION=11381]sarkolata[/MENTION] Oldu bu iş :grin:grin

DPS mater bu çığır olmuş silkroad için cidden eline sağlık sarkolata ^^

merhaba, bilgisayarım windows xp oldugu için maxiguard oyunların hiç birini oynayamıyorum yani hiç bir oyunu oynayamıyorum butun oyunları ele gecirmişssiniz :)

Clienti acıyorum starta basıyorum ve öyle kalıyor oyun açılmıyor. bu konuda ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler

Elimizden geldiğince XP'ye destek vermeye çalıştık. Ancak bu son güncelleme ile XP desteği tamamen kalkacak maalesef. Kullandığımız güvenlik prosedürleri ve yapılan yenilikler XP için çalışabilir durumda değil.

Filtreyi seviyorum.
Ama bir sorunum var: Maxiguard sro_client kullandığımda oyun Vietnamcaya geri dönüyor. İngilizceye nasıl geri dönebilirim?

Geri