• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxwell Heroes- Ücretsiz web tabanlı kahraman yakalama oyunu - Pokemon tarzında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan lordmage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lordmage

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
0
Maxwell Heroes Online -Web tabanlı Pokemon ve Süper Kahraman severler için tamamıyla ücretsiz türk yapımı ve türkçe MMORPG

Oyun bildiğimiz pokemon oyunlarına biraz benzemektedir.Ama pokemonla alakası yoktur.Oyun tamamıyla bedavadır ve bütün kahramanlar ve canavarlar, eşyalar oyun içerisinde bedava olarak elde edilebilir. Oyuna kayıt olmak için başlangıç canavarınızı seçiyorsunuz.Sonra kontrol panelinden istediğiniz harita karakterini ve avatarını seçebilir ve istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Haritada ilerlemek için w,a,s,d veya yön tuşlarına basarak ilerliyebilirsiniz.

Kayıt adresi : Maxwell Heroes Online - MMORPG
Profil Ayarları : http://www.sanaloyun.org/maxwellheroes/edit_profile.php

Oyunda kahraman ve canavar yakalamak için çimenler,su veya kaya üzerinde dolaşmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan kahramanlarla savaşıyorsunuz ve can seviyelerini düşürünce Kahraman kutusu fırlatarak yakalamaya çalışıyorsunuz veya onu yenerek tecrübe ve para kazanıyorsunuz.Haritada gezerkende para kazanabilirsiniz.Ve oyunumuzda Lonca(Guild,Clan) açabilirsiniz.Pvp savaşları yapabilirsiniz.
Oyunumuzda herodex vardır.Orda kahraman ve canavarların canları,güçleri,defansları,evrimleşmeleri yazıyor.
Herodex adresi : Maxwell Heroes Online - MMORPG
Oyunumuz yeni açıldı.Şuanda beta aşamasındayız.Bu yüzden tüm kahramanToplamda 35 tane kahraman vardır.12 tane haritamız vardır.Tüm kahramanları Çim bölgesinde yakalıyabilirsiniz.
Oyunla ilgili bir sorun olursa oyun içinden Lordmage bana mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Oyun içi resimler

Harita bölümü

resim1.png

Market bölümü

resim2.png

Dövüş bölümü

resim3.png

Herodex bölümü

resim4.png

Profil bölümü

resim5.png

Son düzenleme:
Denene bilir, grafik zamanla gelişir. Ayrıca reklam yapman yasak Ceza alabilirsin.

Denene bilir, grafik zamanla gelişir. Ayrıca reklam yapman yasak Ceza alabilirsin.

Teşekkür ederim yorum'un için gelirsen beklerim yazılımı ve çizimler bana ait yavaş yavaş gelişiyor grafikler.Reklam yasak olduğunu bilmiyordum.İmzamı düzelttim.

Skillerin kaç vuracağı belirtilmemiş, birde tam olarak ne olduklarını anlamasam da market fiyatlarının aşırı derece de yüksek olduğunu gördüm.
Bir de savaştıktan sonra elde edilip edilemeyeceğini otomatik söylüyor mu? Örnek 1 tane öldürdüm xp verdi mesela.
Örnek para ücretlendirilmesi;
r8A2N7.png

Son düzenleme:
Mesajın için teşekkür ederim market fiyatları düzenlenicek.Vuruşların ne kadar vurduğu için sayfa yapıyorum.Genel listeyi eklicem koyduğun resimde vuruşların fiyatları var onlarıda düzenliyorum.Haritada hiç bir şey kesmeden gezerek parada kazanabilirsin.1₺-1000₺ arası para verir.
Örnek olarak burda tecrübe ve ne kadar para kazandığın gösteriyor işaretledim.Yazım hatası var onuda düzeltiyorum.Şuanda betaya özel sanada premiyum üyelik yapıcam.

Saldırı tablosu eklendi oyuna girdikten sonra ekstra bölümünden ulaşabilirsiniz.Şuanda beta'dır.Tabloda yeteneğin ismi,türleri,gücü,vuruş yüzdesi yazıyor.Beta versiyon 0.0.3 çok yakında 2 yeni karakter ekleniyor.
Örnek olarak

3Y2NN9.png

Nasıl onları top ile avlayacağımı da anlatırsan sevinirim, var da ben mi gözden kaçırdım bilmiyorum.
Mesajını yeni gördüm,yarın müsait zamanda giriş yapar tekrar oynarım,eğer eksiklik sorun görürsen sana bildiririm. Kolay gelsin. :)
Bu arada 8 tl diyor ama 20.009 oluyor mesela tam fiyatı vermiyor, kazandigimda küsüratlı olarak gösterse belki diyeceğim ama öyle olduğunu sanmıyorum direk 8 TL kazandınız yazıyor.
Edit; 2.sefer 11 TL diyor ama resim de göstereyim sen kolay anlarsın.
Buyur Link:
pBvRj0.png

Son düzenleme:
Kahraman yakalamak için şöyle yapıyorsun.
BDo4dL.png
Yakaladıklarını takıma koymak için şöyle yapıyorsun.
Z72Joo.png

7M2P3l.png

1MjrlY.png
Bende bir sorun yok.Belki lagtan belki olmuş olabilir.Premium üye az tecrübe geliyordu o sorunu düzeltildi.Ve bazı karakterler gözükmüyordu.Yeniden atandı.

Kesinlikle sorunlu tl miktari, yerden 900 tl buldum kaç defa :)
Ayrıca damagelerin yani sira karşı heronun hangi zayıf noktası var ise ateş, su, yada diğer şeyler zamanla eklenirse çok güzel olacağından eminim. Kolay gelsin.

Teşekkür ederim.₺ sorununda bir sorun yok ben onu beta amaçlı yapmıştım ama hemen düzeltiyorum.Heroların ateş,su,toprak,tahta,hava ve benzeri türleri bulunmak bunların tablosu üstünde çalışıyorum çok yakında zamanda onu ekliceğim.

Örnek olarak yukarda fotoğraf gösterdim, daha fazlasını istersen gösterebilirim. Örnek olarak normalde 20 tl ye 11 eklendiğinde at 31 olması gerekirken bu olmuyor onu demeye çalışıyorum. :)
Umarım kısa sürede dilediğin kitleye ulaşırsın. Ufak tefek ilgisi olan arkadaşlara bende paylaşım yapmaya çalışıyorum. Kolay gelsin.:pcorn

Teşekkür ederim güzel yorumun için sayfa yenilendiğinde para normal olarak atrıyor yani dövüşten sonra haritaya gittiğinde.Para sorununu düzelttim artık haritada yürürken 10-50₺ arası para çıkıyor.Ve Premium üyelere az para geliyordu o sorunda bitti.

Sohbet bölümü eklendi.Ana sayfa'dan veya oyuna giriş yaparak topluluk sohbet odasına girebilirsiniz.Girerken nick name'inizi yazmanız yeterlidir.

Versiyon 0.0.5 geldi.
- 4 yeni karakter eklendi.28-Boğkurdel,29-Parlak boğkurdel,30-Steel,31-Darcowboy herodex'e eklendi.
- Çim bölgesinde karakterlerin arkasında çıkan çim görseli tamamen yenilendi.
- Aslan ve Parlak aslan hatası düzeltildi.Ve animasyon eklendi.
- Kaptan Selims değerleri 0'dı ve yeniden atandı.
- Yeni yetenekler eklendi.
- Kurt Çocuk ismi Kurt çocuk olarak yeniden atandı.(Sebep hata veriyordu.)
-Kayıt sayfası yeniden düzenlendi aslan resmi çok büyüktü normal boyuta indirildi.

Güncellemeden resimler

Yenilenen%20arka%20planımız.png

aslan%20yeni.png

parlak aslan.png

Son düzenleme:
15 tatile özel olarak %300 altın ve tecrübe eventi başladı.Tam 10 yeni karakter ekleniyor.Ve yeni haritalar geliyor.Kapalı beta bitti.Betada Premium üyelik alan kişilerin Premiumları 15 tatil sonuna kadar var.Saygılarımla Yeni karakterlerden resim eklicem.

Yeni eklenen karakterler

Elecsne.png

Kobr.png

Wolfgirl.png

Bu kız kurt çocuğun ablasıdır ve göründüğünden çok güçlüdür.

Sarinamon.png

İyi oyunlar.İyi Forumlar.

- - - Güncellendi - - -

23 Nisan özel etkinliği pazartesi gecesi biticektir.Etkinlik 2 adet yeni eklenen spor salonu liderlerini yenerek rahatlıkla tecrübe ve para kazanabilirsiniz .2inci etkinlik para ve tecrübe artışıdır.

Son düzenleme:
Versiyon 1.1.5

*Sunucu adresimiz. www.maxwell.gen.tr'den www.sanaloyun.org adresine taşındı.
*www.maxwell.gen.tr adresinde ingilizce maxwell heroes yakında yayınlanıcaktır.
*Heromonlar gözükmüyordu tekrar ayarlamaya yapılıp gözükür hale getirildi.
*En son evrimleşme yerine simge eklendi.
*Ana sayfa resmi tamamen ayarlanarak yenilendi.
*9 Adet yeni heromon eklendi.
*6 yeni saldırı eklendi.
*Kayıt sayfasındaki heromonlar değiştirildi.
*Heromonlar haritalara tekrar atandı.
*Kurban bayramı etkinliği kısa süreliğe devam ediyor.
*Yılbaşı etkinliği bir sonraki güncellemede başlıcak.
*Güncel karakter değiştirildi.
*Kurban Bayramı Özel bitti.Onun yerine özel etkinlik eklendi.

Geri