• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[MboT] Anti-Virüsler Tarafından Bloke Edilmesi Sorunu ve Çözümü

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
sromaxm.png

mBot ve sBot ' ta bulunan crack koruma sistemleri anti-virüsler tarafından virüs olarak görülmektedir ve çalışmasında sorun çıkarmaktadır.

Bu sorunun çözümlerini 4 farklı anti-virüs te nasıl çözeleceğini göstereceğim :)

[TAMAM]Öncelikle yardımlarından dolayı Deepblue ' ya , Konusundan aldığım resimler için Almox ' a , Avira için ise TimeShift ' e sonsuz teşekkürler..[/TAMAM]

Kayspersky için..

manageexclusions_9%28en%29.gif

Nod32 İçin..

29xg1e9.jpg

ejemxh.jpg

fucexd.jpg

68vcy9.jpg

5ogmt0.jpg

Avast için..

Önce bilgisayarımızda kurulu olan Avast' ı açıyoruz.

Karşımıza çıkarn pencereden sol üstteki sekmeden " Ayarlar " ' a geliyoruz.

fktp9h.jpg

Ayarları açtıktan sonra sol taraftaki seçeneklerden " Hariçler " sekmesine tıklayın. Çıkan yerde " Göz At " tıklayın.

2vbncx5.jpg

Çıkan yerde mBot un klasörünü gösterip " Tamam " a tıklayın.

2vi30wh.jpg

Bu kadar ..

Avira için..

adszki.png

adsz3xa.png

Teşekkürler..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sağol bu sorun bayağı bir uğraştırıyordu indirmenin yarısında bağlantı kopuyor sorunları çok vardı bu çözüm olacaktır.

herseyı yaptım yıne sıldı yıne sıldı bosa gitti param bosu bosuna aldım su lanet botu :@

arkadaşlar parti davetini kabul etmiyor ne yapmam lazım giriyor kendi kendine kasıyor atılan pt davetine yanıt vermiyor acele yardım edebilirmisiniz

mbotta sorunu olan ? moblara dalmıyor dün geceye kadar dalıyordu artık dalmıyo buf basıp duruyor

Benimde bir sorunum var bendeki mbotta win32malvare gen diye bir virüs buluyor bu zararsız mıdır acaba

windows 8 yuklu bende yınede acılmıyor clent gelmıyor buyuk kutu yerde bot guncel yazıyor ... cevaplarsanız sevınırım

Geri