• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mbot bır turlu kuramadım kurduysam acılmadı yardımcı olurmusun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan feddah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

feddah

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2014
Puanı
0
arkadaşlar bot giriş yerine bir şey yazmadan daha önce giriş yapiliyordu şimdik giriş yapılmıyor clent diyemıyorum..... sizin verdiniz programlar bilgisayardaa zaten yukluymus windows 8 kullanıyorum acill yardimm :askk:

mbotun bırınde giriş yapmıyor sadece diger bi mbot ındirdim oda sadece hata veriyor

----------

An unknown error occured while checking for a mBot update ..... bu hatayı veriyor

Tamamdır bu hatayı alıyorsan eğer şunları yap :
Masaüstünde bilgisayarım simgesine tıkla
Bilgisayarıma girince boş bi yere sağ tık yap özellikler de
Sol tarafta gelişmiş sistem ayarları var ona tıkla
Gelişmiş sekmesine gir
Performans bölümünde ayarlara tıkla
Veri yürütme engellemesine gir
Ekle butonuna bas ve mbot'un hem loaderini hemde normal botunu seçin tek tek .

İnşallah yardımcı olabilimişimdir . Tabi ben windows 7 kullanıyorum belkide windows 8 de farklıdır . Eğer farklıysa internette veri yürütme engellemesi araştır windows 8 için .

Son düzenleme:
Yıne olmadı kardeşim aynı hatayı veriyor

Son düzenleme:
Yıne olmadı kardeşim aynı hatayı veriyor
Bu hatayı verdiğinde her zaman böyle çözerim ama neden olmadı anlayamadım ? 2 karakter açmayı denerken mi böyle yoksa tek karakter mi ? Bi teamviewer versen baksam belki bi yerde yanlışın vardır 2 tane mbot dosyası filan var demişsin zaten yüklü demişsin üstteki yorumunda

olmuyor olmuyor olmuyor olmuyor yıne olmuyor botunu ben nıye caliştiramiyorum :hfy:

Moderatörün son düzenlenenleri:
Küfür etme lütfen bi yerde bi yanlışlık olduğu kesin . Bizde yardım etmeye çalışıyoruz .

tek karater ya

----------

ordamısın kardeşim teamwieweri veriyorum

----------

615 267 130 şifre 7014

Geri