• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mbot çalışmıyor artık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _HeaveN_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_HeaveN_

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
5
2 gün öncesine kadar çalışan mbot artık login olmuyor resimleri inceler misiniz sorun ne acaba ?

umpl3.bmp

umpmx.bmp

botun son sürümünde bi sıkıntı var nerde kullanıyorsun botu ? eğer private ise server mbotun o versiyonunu kapatmış olabilir normal isro ise mbotun updatesinde bi sorun var update etmemiş herhalde

Bu sorun neredeyse tüm oyuncularin cektigi bir sıkıntı
Normal calisan bot hata verip calismamaya basliyor yapmaniz gereken forumda bulunan dll injector programi yardımıyla bota dll inject edip login olmak.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Bu sorun neredeyse tüm oyuncularin cektigi bir sıkıntı
Normal calisan bot hata verip calismamaya basliyor yapmaniz gereken forumda bulunan dll injector programi yardımıyla bota dll inject edip login olmak.

Deniz işletim sistemi WinXP usta. :D Dediğin olay W8'de geçerli değilmiydi ?

Resim bende gorunmuyor telefondan giriyorum.
XP için forumda baska bir bot vardi onu deneyin.

Son düzenleme:
bot serbest ama işte şuan bot çalışmıyor :D senin dediklerini yüklüyorum bakalım inş olur

----------

hiçbir şekilde olmuyor ya yinede ilgilendiğiniz için tşk ederim

çözümü bulan yok mu bunun hepsini denedim hala aynı hata

Geri