• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot çalıştıramıyorum Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktiflik
K.Tarihi
2 May 2015
Puanı
0
Beyler ben silkroad oynuyorum ancak mbot çalışmıyor mbot_vsro fln yazanı açıyorum an unkown diyor mbotloader'den açınca ise sro dizini seçme kısmı gelince pc donuyor resetliyorum...
napıcam beyler yardım edin bu siteden indirdim son sürüm mbot7 olanı serverdeki herkez açıyor kullanabiliyor ben açamıyorum lütfen yardım edin ?

Beyler ben silkroad oynuyorum ancak mbot çalışmıyor mbot_vsro fln yazanı açıyorum an unkown diyor mbotloader'den açınca ise sro dizini seçme kısmı gelince pc donuyor resetliyorum...
napıcam beyler yardım edin bu siteden indirdim son sürüm mbot7 olanı serverdeki herkez açıyor kullanabiliyor ben açamıyorum lütfen yardım edin ?

Lütfen Bunu Deneyiniz.

kardeş olmadı yardımcı olurmusun gine aynı normal tıklıyorum birşey olmuyor sonra yönetici açıyorum pc donuyor resetliyorum sonra bide uyumluluktan windows xp sp3 seçip yönetici açtım gine aynı şekil pc dondu

Şuan Müsaitim Özelden Teamwiewer Veya Tel Nosu Verirsen İletişime Geçelim Yardımcı Olayım.

yardım acil lütfen vs tarzında konu açmak yasaktır konu kilit lüften bölüm kurallarını okuyun bu konu birdaja aynı başlıkta açılırsa sınırsız ban yiyeceksiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri