• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot çarı yanyana kastırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CrazyLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Beyler ben 3 char açıp mbotta kastırmak istiyorumda,Bp Atlantiste, Şuan 3üde 10 level Ptye aldırıyorm biri başkasına dalıyor diğeri başkasına wizard hemen ölyr ondan warior pain bile kurtarmıyor aynı canavarlara dalsın istiyorum.veya aynı yerde olsunlar felan tavsiyelerinizi söylermsnz alanı küçük ayarlincada baya küçük olyr ?

Beyler ben 3 char açıp mbotta kastırmak istiyorumda,Bp Atlantiste, Şuan 3üde 10 level Ptye aldırıyorm biri başkasına dalıyor diğeri başkasına wizard hemen ölyr ondan warior pain bile kurtarmıyor aynı canavarlara dalsın istiyorum.veya aynı yerde olsunlar felan tavsiyelerinizi söylermsnz alanı küçük ayarlincada baya küçük olyr ?
Sbotta party yardımı seçeneği vardı fakat mbotta sanırım öyle bir özellik bulunmuyor.

Rangeye göre aynı mobsa attack yapar botlar küçük yapıyorum iyice küçük oluyor diyorsunda rangeyi kaç yapıyorsun ve hangi slot orası bir resim atarmısın yardımcı olayım.

Rangeye göre aynı mobsa attack yapar botlar küçük yapıyorum iyice küçük oluyor diyorsunda rangeyi kaç yapıyorsun ve hangi slot orası bir resim atarmısın yardımcı olayım.
Slotta lazımdı değilmiacaba söyle slotları gösterecek harita yokmuya

Sbotta party yardımı seçeneği vardı fakat mbotta sanırım öyle bir özellik bulunmuyor.

https://www.maxigamerz.com/f385/rehber-mbot-genel-anlatim-detayli-resimli-193155/

30tnafr.jpg

->Parti üyelerini korumak istiyorsanız istiyorsanız ''tik''atın.

Slotta lazımdı değilmiacaba söyle slotları gösterecek harita yokmuya

10 lvl charları nerede bota bırakmak istiyorsun şuan ?

----------

Slota göre rangeyi ayarlıcaksın,ayarladığın range içerisinde tek mobs örneğin giant,giant party var diyelimki tüm charlar anca öyle sadece 1 mobsa attack yapabilir.

Arkadaşlar herkese çok teşekkürler pt kurulumu yapçamda sizce warior,wizard,bow iyi 3lü olrmu ? warior pain verir wiz atack yapar,bowda atack yapar wariorda tanklar gibisinden ?

Party üyelerini koru seçeneği var.Biri partili moba dalarsa diğer üyeler yardım eder.
Bu arada 4 karakter açılmıyormuydu BP'de ? 2wizard 1 warrior 1 cleric yap.

Benim tavsiyemi söyliyim, bütün çarları bot başlatmadan önce iç içe koy sonra bütün çarların rangeyi ve bölgeyi aynı yap ve parti üyelerini koru seçeneğini işaretle hepsi birlikte kasar.

Geri