• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot [Crack] Client hatası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bashake
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bashake

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ara 2009
Puanı
0
Iyi geceler arkadaşlar zahmet buyurup konuya baktıgınız için hepinze teşekkür ederim.

Arkadaşlar mBot'u açıyorum, Client'i başlatıyorum ya client başlarken yada Id Pw yazıp ENTER tuşuna bastıgımda client kapanıyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

NOT : "Veri Yürütme Engellemesi" DEP'i yaptım fakat tekrar olmadı.

edit:
kardeşim ss koyulacak bir tarafı yok malesef. ekran ya gelmıyor yada direk kapanıyor hata uyarısı felan yok :))

Son düzenleme:
kardeşim ss koyulacak bir tarafı yok malesef. ekran ya gelmıyor yada direk kapanıyor hata uyarısı felan yok :))

----------

Upupup

----------

upupup

Benim sorunum şans eseri nasıl olduysa düzeldi şuanlık ama herhangi birşey yapmadım. Bu tekrar olmayacagı anlamına gelmıyor. Eğer kesin çözümünü bilen arkadaşlar paylaşırsa sorunu düzeltemeyen user'ler için iyi olacaktır.

UP!

Geri