• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack for vSRO 1.188

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kovboi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kovboi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2014
Puanı
406
Direk link olarak veriyorum zaten konular mevcut kolay olması açısından direk link olarak bu konuyu açıyorum.
Oyuncularınız için referans olarak kullanabilirsiniz reklam cart curt yok :).

Arkadaslar bende sorusuz calisiyor
umarim isinize yarar Crack ve Dll Injector

Boşuna injector,socketspy falan uğraşmanıza gerek yok coldfever cracki tekrar açtı zaten sunucu değiştirdiği için crack kapandı resmi bir sitesi olmadığı için bilgi alamadık yeni crack'i ise vericeğim linkten indirebilirsiniz.

NOT:Konuda paylaşılmış olan botda çalışmaktadır tercihinize göre indirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Direk link olarak veriyorum zaten konular mevcut kolay olması açısından direk link olarak bu konuyu açıyorum.
Oyuncularınız için referans olarak kullanabilirsiniz reklam cart curt yok :).

mrdEb1.jpg

Bu saatlerde Mbot ::)

Şu an bende de gitmiş durumda. Socketspy her zaman çalışacaktır o yönteme yönelebilirsiniz. Düzeldiği an yada güncel bir crack bulduğum an güncellerim.

Boşuna injector,socketspy falan uğraşmanıza gerek yok coldfever cracki tekrar açtı zaten sunucu değiştirdiği için crack kapandı resmi bir sitesi olmadığı için bilgi alamadık yeni crack'i ise vericeğim linkten indirebilirsiniz. mBotCrack_patch.rar İndir - Dosya Upload

NOT:Konuda paylaşılmış olan botda çalışmaktadır tercihinize göre indirebilirsiniz.

Geri