• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot Crack FuLL [vSro] Sorunsuz !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan qqburaq
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

qqburaq

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2010
Puanı
4
Evet Arkadaşlar,

40X7RQ.png

Sizlerinde bildiği gibi mBot "Bazen" sorunlar çıkartmakta

Giriş yapamamaktasınız.

Bunun için sizlere Fixlenmiş Crack' i sunuyorum.

En son cracklenmiş sürümdür ve tüm Private Serverlarda özgürce kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken indirmiş olduğunuz mBot.rar arşini Silkroad klasörünüze atıp çalıştırmak.

(LİNK KONUNUN SONUNDADIR..)

Evet Şimdi Başlıca Sorunları İnceleyelim !

1.

aXm9qR.jpg

ÇÖZÜM :
Silkroad klasörünüze girip Silkroad.exe i çalıştırıp Update yapmasını sağlamaktır.

2.

kEm4jA.png

ÇÖZÜM : Bu sorun genellikle Windows 8 / 8.1 / 10 da olabiliyor. Bunun için ;

mBotLoader.exe dosyasına Sağ tuş -> Özellikler -> Uyumluluk -> Yönetici Olarak Çalıştır yazan kutucuğu seçip "TAMAM" diyoruz.

jBm0nL.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oEoG9b.png

Evet bu göstermiş olduğum 2 sorun ve çözümü ; indirmiş olduğunuzda karşılaşabileceğiniz bir durum olabilir bilinciyle sizlerle paylaştım.

Herhangi bir sorunda konunun altında paylaşırsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

LİNK : mBot

Rar Password : joysro

Moderatörün son düzenlenenleri:
Mod falan yok mu dosya virüslümü sağlammı bilen var mı?

Geri