• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot error 9 hatası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan tgh28
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tgh28

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
0

bilgisayarım win 7 acil yardım lütfenn

Herseyi denedim ama sanırım virüs programından oyun suan kapalı programı sildim bakalım birde öyle denicem

Herşeyi kapatıp teker teker yönetici olarak çalıştırmayı dene.
2- Yeni bir mbot programı indirebilirsin. ( Virüs programı otomatik içinden bir şey silmiş olabilir.)

Herşeyi kapatıp teker teker yönetici olarak çalıştırmayı dene.
2- Yeni bir mbot programı indirebilirsin. ( Virüs programı otomatik içinden bir şey silmiş olabilir.)
yok hocam sildim indirdim gene banamısın demiyor driverlerin en son sürümü yüklü drectxler yüklü virus programı kaldırıdm iotbit var onuda kapadım ne yapsam olmadı yardım edıcek varmı ?

Bana sosyal ağ üzerinden ulaşabilirsen eğer , bağlanıp benim mbot'u ve ayarları deneyerek sonuca bakalım.

Geri