• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot İp Limit' Olan Server'lerde İp Limiti Kaldırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exeen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exeen

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Tem 2015
Puanı
2
Merhaba Arkadaşlar Sizler Sorun Yaşamadan Rahatca Oynayın Diye Yaptık

Silkroad Online Server'lerde İp Limit Kaldırma

Resimli Anlatım
Proxy İp ve Port Link Adresimiz = http://incloak.com/proxy-list/

RVbYGY.png

canım kardeşim bu adres ile port numarası oldugu gibimi yazıyoruz yani . '' gibi işaretler konuluyormu ben oldugu gibi yazdım kodları ama giriyor gibi olup sonra dc veriyor yani cilent acılıyor 20 sn sonra kapanıyor

canım kardeşim bu adres ile port numarası oldugu gibimi yazıyoruz yani . '' gibi işaretler konuluyormu ben oldugu gibi yazdım kodları ama giriyor gibi olup sonra dc veriyor yani cilent acılıyor 20 sn sonra kapanıyor
Sadece sayı ve noktaları yazıyorsun hacım 4rakamlı olanı port kısmına yazacaksın.Free proxyler dedigin gibi patlak cıkıp 20sn sonra kapanabiliyor.Çözümü malesef proxy satın alıp onu kullanmak.Ayrıca free olarak http://sockslist.net/ sitesini öneririm ve endonezya gibi ülkeleri secmeye bakın.Portta 1080 olsun.

@ved44t
Bazı serverlar da 1080 portunu kara listeye ekleyebiliyor, o yüzden farklı 4 rakam portları ve socket 5 leri de kullanabilirsin.
Her proxy adresini 2 defa dene bazen guardi aşamayabilir.
Sorun devam ederse özel mesaj at teamviewer ile bakarım.

selamun aleyküm beyler aynı sorunu yaşıyorum 20 sn sonra client kapanıyor öncede socket 5 i kullanınca oluyordu artık olmuyor

ERROR: Cannot connect to loginserver [-4]
The proxy did not accept the connection request [0]
hata bu beyler

merhabalar benim şöyle bir sorunum var. oynadığı server ip limit 3. incloak.com adlı siteden "socks 4" "port number 1080" olan bir ip ile 3 tane çar açtım. aynı ip ve port ile 4. çarı açamadım ip limit yüzünden açamazsınız diyor server hata olarak. başka bir ip denedim o siteden yine aynı hatayı alıyorum. mbot proxy ayarında ise sadece "v4 proxy soketini kullan" seçeneğine tik attım. yardımcı olur musunuz 4. 5. çarları açmak için nasıl bir yol izleyebilirim ?

merhabalar benim şöyle bir sorunum var. oynadığı server ip limit 3. incloak.com adlı siteden "socks 4" "port number 1080" olan bir ip ile 3 tane çar açtım. aynı ip ve port ile 4. çarı açamadım ip limit yüzünden açamazsınız diyor server hata olarak. başka bir ip denedim o siteden yine aynı hatayı alıyorum. mbot proxy ayarında ise sadece "v4 proxy soketini kullan" seçeneğine tik attım. yardımcı olur musunuz 4. 5. çarları açmak için nasıl bir yol izleyebilirim ?

Mesajı geç yorumluyorum ama bazı arkadaşların işine yarayabilir.

[FONT=&quot]Bu sitelerden ip edinip, bazen guardlar banlıyabiliyor 1-2 saat süreden sonra gidebiliyor ip ler, uzun sürekli olmasa dahi güncellenen siteler olduğu için sürekli bulabilirsin

[FONT=&quot]Bize yakın ülkeler olması sizin için ping bakımından faydası olacaktır. Ukrayna,almanya gibi ve 1080 portlar haricin de farklı mantıklı gelen portlar da giriş yapabilir. Çünkü zaten guard genel olarak 1080 e yönelecektir.[/FONT]

[FONT=&quot][TABLE="class: cms_table_proxytbl, width: 726"]
[TR]
[TD="class: cms_table_t_ip"]212.47.237.30 Port 9015 gibi [/TD]
[TD="class: cms_table_t_port"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT]

[FONT=&quot]kolay gelsin.[/FONT][/FONT]

Geri