• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Login Değişmesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NeWision
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NeWision

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2015
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu sorun 2 gün önce başladı ve bir türlü internette çözümünü bulamadım yani böyle bir sorunla karşılaşan görmedim öncelikle botu açıyorum başarıyla giriş yapıldı diyor sonra giriyorum oyuna bota koyuyorum bir süre sonra başarıyla giriş yapıldı yazısı giriş yapılamadı oluyor ve bot hiçbirşey yapmıyorr yani bot işlemiyor sorunun çözümünü bilen varsa lütfen benimle paylaşsın :) işte ssler

AqlD6Q.png

Bir süre sonra aşağdaki gibi oluyor.

rVb58z.png

Antifreeze veya virüs koruyucu gibi programlar kullanıyorsan bunlar engelliyor olabilir,özellikle virüs koruyucu kesinlikle devre dışı bıraktıktan sonra botu çalıştırmalısın.

Antifreeze veya virüs koruyucu gibi programlar kullanıyorsan bunlar engelliyor olabilir,özellikle virüs koruyucu kesinlikle devre dışı bıraktıktan sonra botu çalıştırmalısın.
dediğini yaptım fakat yine aynısı oluyor :(

----------

Selam, giriş yapılmadı yazdıktan sonra oyuna giriş yapmayı denedin mi acaba?
merhaba giriş yap diyorum başarıyla giriş yapıldı diyor düzeliyor sonra yine oluyor bazen kendisi otomatik başarıyla giriş yapıyor yani arada değişiyor login durumu

Sormak istediğim şu; giriş yapılamadı yazmasına rağmen clienti başlatmayı hiç denedin mi

zaten ilk başta başarıyla giriş yapıldı diyor clienti açıyorum botu başlatıyorum çalışıyor bir süre sonra giriş yapılmadı yazısı geliyor oyundan atmıyor ama bot da hiçbir şekilde çalışmıyor bazen kendisi başarıyla giriş yapıldı oluyor bazen hep öyle kalıyor hala çözemedim :( :(

Sormak istediğim şu; giriş yapılamadı yazmasına rağmen clienti başlatmayı hiç denedin mi

mbotta giriş yapılmadan client başlamaz

zaten ilk başta başarıyla giriş yapıldı diyor clienti açıyorum botu başlatıyorum çalışıyor bir süre sonra giriş yapılmadı yazısı geliyor oyundan atmıyor ama bot da hiçbir şekilde çalışmıyor bazen kendisi başarıyla giriş yapıldı oluyor bazen hep öyle kalıyor hala çözemedim :( :(

Patcher kullanabilir bir sorun yaşamadım şimdilik

Geri