• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Merrsend veya mErrorSender 1.0

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Geçen günlerde normal çalışıyordu fakat şimdi her oyuna girişimde ve teleportlarda bu hata karşıma çıkıyor ve diğer fonksiyonları çalışıyor fakat skilleri vs görmüyor,bota salamıyorum

5830incif662538.png

Sorun hala devam ediyor, sanırım mbot bir itemi tanımlayamadığı için hata veriyor fakat hangi item bilmiyorum

Sorun Çözüldü :)

Diğer karakterlerimi hiçbir sorun olmadan bota koyabiliyorken, mbot bir karakterimin skillerini görmüyor fakat diğer herşeyi otomatik yapıyordu ve merrsend,mErrorSender 1.0 hatası veriyordu

sorun oyunun dosyalarında veya botun dosyalarından kaynaklanmadığına göre bot oyunda,private serverda sonradan eklenmiş bir eşyayı tanımadığı için böyle bir hata veriyor
eşyaların hepsini tek tek deneyerek kasaya koydum ve her koyduğumda ışınladım (return veya teleport) sonunda farkettim ki oyunda moblardan çıkan (Demon Sheitan Helmet)'ten kaynaklanıyormuş,statları bile değişikti
kasaya koyup ışınlandım ve sorun çözüldü.

NOT: mbot sorunları ve çözümleri bölümüne koyarsanız iyi olur çünkü çözümü nette yok :)

Geri