• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot MultiClient Açma[Resimli Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
24m8ba1.jpg

Herkese Merhaba;

Mbot crak MultiClient anlatacagım herkesin kolayca yapabilecegini inanıyorum ve başlıyorum.

İlk Olarak Mbot crak rardan çıkarıyoruz.

adszyoj.png

maxicon1.png

Daha sonra çıkan dosyamızı açıyoruz;

85357856.png

maxicon1.png

12539541.png

maxicon1.png

Açtıkdan sonra içindekileri kopyalıyoruz ve yeni bir klasör içine atıyoruz.Kaç sro_client açmak istiyosanız
o kadar klasör açmalısınız.

24470620.png

maxicon1.png

Yapmanız gereken işlemler bu kadar daha sonra mbot crak açıp oyuna girebilirsiniz.

Son düzenleme:
Aynı şekilde yaptım ama 2. karaktere girerken client açılıyor hemen kapanıyor. Bunun çözümü var mı ? Bide bu dosyalar hep virüslü, neden ?

Bunu VSRO değil İSRO için soruyorum. Nette VSRO için bişeyler var ama, isro için bulamadım.

Son düzenleme:
Ücretli hesap var 1. çara giriyor ama 2. çara girmiyor. yani id-pw yazma ekranına geçince clientten çıkıyor. (Bu arada crack i bilmiyordum saol)

Sorun kendiliğinden çözüldü..

Son düzenleme:
Geri