• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot PC Açılır Açılmaz Başlasın (Silkroad-R İçin)

X_RAKiPSiZ_X

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Nis 2009
Puanı
2
Öncelikle konu Bamstrad arkadaşımızdan alıntıdır. Kendisine bolca teşekkürler. Fakat İsro için olanını yazmış. Silkroad-R server kodları bulunmuyor konusunda. Bende Silkroad-R oynuyorum heryerde aradım kodları bulamadım. mBot forumunda sordum öğrendim. Buyrun Öncelikle Nasıl uygulanacağını öğrenelim.

Bilindiği gibi mBot oto login yapabiliyor. Fakat Pc açılır açılmaz mBotun otomatik olarak karekterinize giriş yapıp botu başlattığını herkes bilmez.

Öncelikle mBotun Pc açıldığında çalışması için Başlat çubuğunda Başlangıç sekmesine bir kısa yolunu koyuyoruz.
yani Başlat-Tüm programlar-Başlangıç sekmesine.

Örnek:

Fakat çara otomatik giriş yapmasında bazen hata verebiliyor. benden size öneri mBotu Yerel Disk D'ye kurun hata vermez.

Daha sonra Başlangış sekmesine koyduğumuz kısayola sağ tıklayıp özellikleri seçiyoruz. Oradanda Kısayol sekmesini seçiyoruz. ve Hedef bölümünde dosyanın kayıtlı olduğu yerin sonuna bi ekleme yapacağız. Şu şekilde olacak:

"ID:karakterıdniz PW:karakterniniz şifresi SERVER:serverınızın kodu". seklinde bi eklme olacak.

Daha sonra kaydedin. Hepsi bu kadar. Pc niz açılınca mBot otomatik olarak açılıp sizin yerinize karakterinize girip kasamya başlaycaktır.

[UYARI]Dipnot: ID: kısmına karater adınızı girerken küçük-büyük harflere dikkat edin. SERVER: kısmına yanlış kod yazarsanız bot başlamaz.
Bot ayarlarından giriş yapınca botu başlat şeçeneği işaretli olmalıdır yoksa bot kasmaya başlamaz.

Gelelim Server kodlarına :) Bamstrad arkadaşımız İSro için Server kodlarını paylaşmış Buyrun:[/UYARI]

Xian 65
Aege 74
Troy 76
Athens 94
Oasis 96
Venice 102
Greece 107
Alp 113
Olympus 114
Tibet 132
Babel 134
Redsea 150
Rome 151
Sparta 152
Eldorado 156
Pacific 159
Alexander 162
Persia 165
Zeus 166
Poseidon 174
Hercules 178
Odin 179
Mercury 180
Mars 181
Saturn 182
Venus 183
Uranus 187
Pluto 188
Neptune 190
Hera 191
Gaia 194
Eos 204
Phoenix 205
Ares 206
İris 207
Titan 208
Apollo 209
Helios 213
Malazgirt 218
Petra 234
Tigris 235
Aral 236
Caspian 237
Maya 239
Azteca 240
Mena 242
Argos 248

Bunlarda benim mBot forumundan aldığım Silkroad-R SErver Kodları:
Thebes:1
Gobi:2
Merv:4

Herhangi bi sorunuz olursa konunun altından sorabilirsiniz. Bi teşekkürü çok görmeyelim lütfen :) Silkroad-R kodlarını bulana kadar tüm mBot adminlerine tek tek mesaj attım :)

Konunun bi kısmı Bamstad'dan alıntıdır. Burdan onada teşekkürler.

İYİ EĞLENCELER

Geri