• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MBOT PC Açılır Açılmaz Başlasın!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bamstrad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bamstrad

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
3
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi MBOT auto login yapabiliyor..
Ben bunu biraz daha inceleyip PC açılır açılmaz başlatıyorum..
Sizlere yardımcı olmak maksadıylada bu konuyu açıyorum...

Gelelim asıl konuya;

Id-pw yazma derdinden kurtulmak için charımızın ayarlarının olduğu dosyaya giriyoruz.
mBot_iSRO'ya sağ tıklayarak gönder-Masaüstü(Kısayol oluştur) diyoruz.
Gönderdiğimiz kısayola sağ tıklayarak Özellikler penceresini açıyoruz.
Hedef Kısmındaki yazıların sonuna Id: Pw: ve server numarasını yazıyoruz.

Örnek:
" D:\MBOT\mBot_iSRO.exe ID:rhym*** PW:kbi*** SERVER:248 "
99107782.jpg

Server Numaraları:
Xian 65
Aege 74
Troy 76
Athens 94
Oasis 96
Venice 102
Greece 107
Alp 113
Olympus 114
Tibet 132
Babel 134
Redsea 150
Rome 151
Sparta 152
Eldorado 156
Pacific 159
Alexander 162
Persia 165
Zeus 166
Poseidon 174
Hercules 178
Odin 179
Mercury 180
Mars 181
Saturn 182
Venus 183
Uranus 187
Pluto 188
Neptune 190
Hera 191
Gaia 194
Eos 204
Phoenix 205
Ares 206
İris 207
Titan 208
Apollo 209
Helios 213
Malazgirt 218
Petra 234
Tigris 235
Aral 236
Caspian 237
Maya 239
Azteca 240
Mena 242
Argos 248

Auto Login hazır.. Şimdi bunu pc açılır açılmaz çalıştırmakta..

Hazırladığımız kısayolu farenin sağ tuşuna basılı tutarak seçili hale getiriyoruz..
Başlat-Tüm programlar-Başlangıç bölümüne gelerek seçili olan kısayolu oraya bırakıyoruz..
çıkan seçenekte "Burada kısayol oluştur" diyoruz..
Artık Botumuz pc açılır açılmaz çalışmaya başlayacak, otomatik olarak id pw ve server seçip başlayacaktır..

Örnek;

96387609.jpg

Teşekkürler.. İnsanlara yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana..

kardeşm bn mbot almayı düşünüyormda bunda ibotdaki gbi clientless özelliği varmı ?

SaoL Çok Güzel Bir anlatım ben ibot kullanıyorum ama arkadaşımın işine yaradı eywallah

Kardeş başka bi siteden alıntı yapmışsın keske alıntı oldugunu yazsaydın. yinede çok teşekkürler. Bende aynı konunun silkroad-R ye göre olanını açıcam link atarım burayada eklersin. Çok işimize yaradı bu konu :)

Mbot ilk logini elle yaptıyor sonra kendi kendine DC yerse Login oluyor.Bu herhalde ilk loginide kendisi yapabilsin diye yapılmış bir şey.
Bende ilk logini kendi yapsın diye konu açacaktım demekki ilk login bu şekilde yaptırılabiliyor.
Doğru anladığımı anlamama için bana onay verin .Teşekkürler...

Mbot ilk logini elle yaptıyor sonra kendi kendine DC yerse Login oluyor.Bu herhalde ilk loginide kendisi yapabilsin diye yapılmış bir şey.
Bende ilk logini kendi yapsın diye konu açacaktım demekki ilk login bu şekilde yaptırılabiliyor.
Doğru anladığımı anlamama için bana onay verin .Teşekkürler...

-Eğer botu kendi kendinize açarsanız ilk basta gerekli ayarlamaları yapıp chara bir kere girdikden sonra otomatik hep kendisi girer

Son düzenleme:
Geri