• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MBot "Failed to Read Data from PFO" Hatası Alanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ßu®@k$
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ßu®@k$

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
Bir çok kişinin bu hatayla karşılaşıp çözüm bulmakta zorlandığını gördüğüm için bu konuyu açma gereği duydum. Ben göremedim aynı konu varsa silinebilir.

33dz440.png

Bu Hatayı Alıyorsanız Aşağıdaki Maddeleri Dikkatle Okuyun:

- Firewall ayarlarınızı kontrol ediniz,
- Kullandığınız Antivirus programı oynadığınız Private Server'in herhangi bir dosyasını ya da MBot'un Herhangi bir dosyasını silmiş , etkisiz hale getirmiş ya da karantinaya alarak kullanımını engellemiş olabilir,
- Server o an bakımda ya da kapalı olabilir , internet bağlantınız kopuk ya da yavaş olduğundan dolayı şu nam-ı diğer 'Undergoing' hatasından dolayı açılmıyor olabilir,
- Kullandığınız MBot sürümünün eski , yeni sürüm bot çıkmış ya da Server update ile version atlamış olabilir.

Bunları kontrol edip herşeyin olması gerektiği gibi olduğundan emin olduğunuzda tüm Mbot klasörünü komple silip yeni bir dizine çıkartın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Yinede aynı hatayı alıyorsanız: oyunu bir kez launcher'den startlayarak başlatınız , client açıkken , login (ID-PW) ekranında iken botu açmayı deneyiniz (Bot açıldıktan sonra , normal olarak açılan ilk clienti kapatabilirsiniz).

Faydalı olabildiysem ne mutlu , vesselam..

Son düzenleme:
4 gundur kafayı yecektım format bıle attım cozemedım sorunu senın sayende cozuldu eywallah kardeşim saolasın

teşekkurler yenı vermeye başlamışdı hallettım

Güvenlik duvarıyla falan uğraşmayın ilk önce oyunun normal launcher dan girin oyun tamamen acılsın yani id pw yazma yerleri gelsin sonra kapatın oyunu ve mbotu tekrar açın çalışacaktır :hsml:

+Rep xD

Geri