• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot sadece sun itemleri toplatma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Merhaba. Mbot kullanıyorum ve bir private serverdayım. Moon itemler ve Sun itemler çıkıyor. Ben itemlerimi yaptım artık sadece Sun item toplatmak istiyorum, depoya koydurtmak istiyorum bota. Geri kalan nomal eşyalar ve moonları satsın. Böyle bir şansım var mı ? Teşekkür ederim.

Mbotta eşyalar bölümünden ayarlanıyordu o istediklerin hazır bir görsel buldum burdaki gibi '' Ara '' bölümünde itemin adını yazdığın zaman toplanıp toplanmıyacağı satılıp satılmayacağı gibi ayarlar yapılabiliniyor. Kolay yoldan moonları toplama yada sat gibi bir özellik yok yalnış anımsamıyorsam mbotta o yüzden manuel yapmalısın.

5klus1.jpg

Evet denedim ama olmadı moonları topluyor yine, neyse yapacak birşey yok. İlginiz için teşekkür ederim.

Star, Moon ve Sun olmak üzere gerçek Mbot ve Vsro Mbotta özellendirilmiştir.
Sadece Sun toplayamazsınız.

Geri