• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Script Yapma Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mertdtkn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mertdtkn

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
6
Aşağıda anlatılanları alış-verişiniz bittikten sonra sadece kasma alanına gitmek için uygulayın.
Not: Script hazırlarken alışveriş yapmayın.Botunuz onu otomatik yapıyor.

11221003.jpg

>Mbot ayarlarından ''Döngü'' bölümüne giriniz. Orda ''Kasma Alanı Yolu Kaydı' kısmı var.[Resimde görünen 1 numaralı bölge] Önce return çekiyoruz. Sonra o sekmeden ışınlandığınız yerde başlamak şartı(doğduğunuz yer) ile''Kayda Başla'' tuşuna basıyoruz. Oraya bastıktan sonra nerede kasılmak istiyorsanız oraya kadar gidin.[Her adımınızı kayıt edecektir,bu yüzden yolda oyalanmamanız en kısa yoldan gitmeniz daha iyi olur]
Kasma alanına vardıktan sonra ''Kaydı Durdur'' tuşuna basın.
"Kaydı durdur"a bastıktan sonra "Kaydı Kaydet" butonu açılıyor.
Ardından ''kayıdı kaydet'' tuşuna basıp bilgisayarınıza kayıt edin.Scriptinize isim koyabilirsiniz..
2 numaralı yerde at kullanmayanlar için geri dönüş skili bulunuyor.Bottan giriş yaptıysanız buradan kendinize skill seçip 3 numaralı yerde add yaparak,script esnasında(kasma alanına giderken) bu skiller ile gidebiliyorsunuz.Örneğin bardlar için gürültü ve ritmik yürüyüş,atackerlar için görünmezlik..

62875771.jpg

>Resimde görülen Geri Dönüş Yönü Adlı butondan kayıt ettiğiniz dosyayı seçiniz.

>Yerinizden ayrılmadan resimde görülen ''Varsayılanı Seç''butonuna basıp ''menzil'' kısmına bir değer verin[Partilerde 20,tekli kasılmalarda genel olarak 60 verilir. Kasma alanını genişliğine bağlı olarak değiştirebilirsiniz]

>Son olarak ''Ayarları Kaydet'' tuşuna basıp botunuzu başlatabilirsiniz.
Autolure butonu wariorların lure scriptleri içindir.

NOt:''Dövüş'' kısmından ''KS yapma'' sekmesinin işaretli olmamasına dikkat ediniz. Aksi taktirde botunuz saldırı yapmaz.

skill kaydı nasıl yapıyoruz bır turlu yapamadım

skill kaydı nasıl yapıyoruz bır turlu yapamadım

döngü sekmesinden "kullanılacak skill kaydı"nı işaretleyerek script yaparsanız,skili nerede yaptıysanız bot onu kaydeder ve aynı yerde o skili yapar.eğer hızlı koşu noise gibi skill istiyorsanız "geri dönüş" sekmesine kaydetmenizi tavsiye ederim.

Arkadaşım ßana çok yardımcı oldun teşekkür ederim.;)
Sana uzun ömürler diliyorum Arkadaşım.......

arkadaşım benim sorunum mbot kasma alanına giderken çok yavaş gidiyor spirit yaparken hızlı götürdüm ama çok yavaş gidiyo bunu nasıl ayarlayailirim yardımcı olursanız sevinirim

Eyvallah kardeşim uzun zaman önce kullanmıstım tekrar kullanıyorum hatırlama amaclı iyi oldu

ya kardeşim denedim fakat ölünce falan geri gelmiyor size zahmet hazır script link verebilirmisiniz
" Alexandrea 102 Lv Wind Spider" Mobları'na?..

ben scrip ti çizdim ama çalışmıyor Bot durduruldu çünkü kasma alanına gidiş yolu bulunamadı diyor neden bulunamadı diyo oysaki ben gayet düzgün çizdim

bnm botta problem var galiba script yapmayınca gitmiyo kasma yerine kendi gitmesi için ne yapmam gerekiyo

bnm botta problem var galiba script yapmayınca gitmiyo kasma yerine kendi gitmesi için ne yapmam gerekiyo

Buradan videolu anlatımına bakabilirsiniz ;

[video=youtube;fvp9SrvKn_8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fvp9SrvKn_8[/video]

Geri