• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Şifre Değiştirme [ Resimli Anlatım ]

Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2011
Puanı
0
Öncelikle Konuyu Açmamın Sebebi Mbot Şifresinin nasıl değiştirileceğiyle ilgili soruların artmasıdır. Konu resimli anlatım şeklinde olacaktır yani arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın...

1.Öncelikle buraya tıklayarak Mbotun sitesine giriyoruz. Sonra Sağ üstteki üye giriş panelinden accountumuza giriş yapıyoruz.
23071230.jpg

2. olarak Accountumuza girdikten sonra yine sağ yukarıdan settings kısmına tıklıyoruz.

3. olarak açılan sayfada biraz aşağıda sol tarafta Ediy Email & Password 'e tıklıyoruz. email ve password değiştirme paneli karşımıza çıkıyor.
78631401.jpg

4. şimdi tek yapmamız gereken yeni şifremizi iki kere girmek ve sace changes (değişiklikleri kaydet) butonuna basmak.
46039948.jpg

Elimden geldiğince açıklayıcı anlatmaya çalıştım bütün anlatım noktasına kadar bana aittir lütfen emeğe saygı umarım yardımcı olabilmişimdir sizlere...

iyi forumlar...

Bro bu mbot şifre değiştirmesi deil bu forum şifresi değiştirme. Account Şifresi değiştirmeseni biliyorsan forum a konu açarmısn.

Geri