• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mbot ta hata yaşıyorum yardım edin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iso344
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iso344

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ocak 2014
Puanı
0
arkadaşlar lutfen yardım edin mbot 2 3 tane acarken kesen bi tane kendi kedine gizleniyo ve göster baştıgım halde acılmıyo mecburen kapatım baştan acamam lazım ama yeniden aynısı oluyo bu yuzden hep tek bi tane acımak zorunda kalıyorum yardım edin lutfen acill

Çharlar arasında çok sık geçiş yapıldığında bu sorunla hepimiz karşılaşıyoruz.

Pc'nizi virüslerden korumaya özen gösterin en önemli sebeplerden biri budur.

pc ye yeni format attım virus olması imkamsız bnm arkadaşlar bi pc de 6 7 tane char acabiliyo

Sizde acabilirsiniz pcniz saglamsa sorun olmaz.

Bu bir sorun degil yada herhangi bir cozumu yok pc yeni baslatilmissa ram kullanimi azken sogukken genelde bu sorun yasanmaz uzun saatlerden sonra pc hantallasmaya basladiginda arada pcyi yeniden baslatin faydasi olucaktir.

Charlar arasinda cok sık gecis yapildiginda malesef bu sorun oluyor hatta bazen oyundanda atabilir.

arkadaşlar mbotta ( bilgileri kaydet başlangıçta oto giriş yap yazısının altında Not logged in yazıyor ve client başlatılamıyor yardımcı olur musunuz

Geri