• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot tepki vermiyor

Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2014
Puanı
0
ben ilk defa bot kullanmaya karar verdim ve bi siteden ıd ve şifre satın aldım sonra mbotun sitesinden isro olanınını indirdim çünkü silkroadın normalinde açlışan oymuş sanırım neyse indir sonra silkroad klosörünü gösterdim program açılıyor ama hiç bir tepki vermiyor yani basıyorum botu başlat felan cilent aç ama hiç bişi olmuyor login oldedigimdede hergengi bi yazı bişi çıkmıyor bunu nedeni ne olabilir azil yardım edermisiniz aldıgım sitedekiler süre almadıgınız için dedi ler ama ben süre aldıgımdada böyle olucaksa yani boşa para vermiş olmayım dite bi çare arıyorum

Kullanıcı adı ve şifreyi girdiğiniz zaman Giriş yap sekmesine tıkladığınızda 'Başarıyla Giriş Yapıldı' yazısını görmüyorsanız hesap bilgileri yanlıştır.
Ayrıca bilmediğiniz sitelerden alışveriş yapmamanızı öneririm.

Geri