• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mBot v1.12b mBot Update Sorunu Çözüm (vSRO FİLES )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan umut100
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

umut100

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Tem 2009
Puanı
2
LİNKLER YENİLENMİŞTİR... RAHATCA İNDİREBİLİRSİNİZ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PATCH V3 ÇIKMIŞTIR TARİH [ 07.04.2016 ]

NOT: YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRMANIZI TAVSİYE EDERİM...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 ===

2 ===

3 ===

mBot Patch.exe
<= -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 ARALIK 2015'DA YAYINLANAN YENİ MBOT.EXE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM... ( BU CRACK YENİ BİR CRACKDİR...)

TADINI ÇIKARIN...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RAR : www . maxigame. org (BOŞLUKLARI SİLİNİZ)

KONU : YABANCI SİTEDEN ALINTIDIR.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOT: AŞAĞIDA PATCH.EXE YAPTIĞIM HALDE LOGİN SORUNU YAŞIYORUM DİYEN ARKADAŞLARIMIZA ÇÖZÜMÜ VERMİŞ BULUNMAKTAYIM... (VİDEO ANLATIM İÇERİR)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EĞER YİNE LOGİN SORUNU YAŞIYOR DİYORSANIZ ....

SIKINTI OLAN PROGRAM : Microsoft Visual C ++ 2010'dur ...

Çözümü

LİNKLER:

(32BİT)

(64BİT)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NOT : MSXML İNDİRMENİZE GEREK YOKTUR...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
YAPMANIZ GEREKEN LİNKİ İNDİRİP

İÇİNDE 2005 - 2013 DAHİL BÜTÜN VİSUAL C++ BİLGİSAYARINIZA KURMAK SONRA BİR KERE RESTART ATIP MBOT KEYİF İLE KULLANMAK...

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR 3 ARALIK 2015 SAAT 15.00 YAYIMLANAN YENİ BİR CRACK VARDIR... BUNU YAPAN ARAP BİR ARKADAŞIM BUNU LİNK OLARAK ATTI VE BENDE MAXİGAME AİLESİ OLARAK SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM... CRACK DENEDİM SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR... RAR ŞİFRELERİ AYNI www.maxigamerz.com

Son düzenleme:
[sıze=6]
önemli ....

Arkadaşlar bazı bilgisayarlarda sorunsuz olup dw yapabiliyorsunuz fakat bazı bilgisayarlarda da nedensiz yere linkler block olmuş olarak görünüyor başka dw sitelerinden uptade yapıcam bilginize
[/sıze]

güncel link yokmu o sorun bendede var pc win 7 pc bi türlü düzelmede bi sürü şey denedim olmuyor bi yardım edin

Geri