• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot Windows XP İçin Çözüldü! %100 Çalışıyor! By DJ BURAK ŞERİT! [Çözüm]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iSieger
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iSieger

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Eki 2011
Puanı
1
​Ben bir DJ'im ve kendi projelerimi bırakıp sorunu çözmek istedim ve çözdüm!:pro:pro:pro
Bütün çözümler Win7-Win8 için yapıldı fakat Win Xp için kimse birşey yazmadı! hmmm
En sonunda uğraştım ve çözümü buldum, yaptım ve oldu!:shd
Sizlerdende eksik kalmasın dedim sizlerin huzuruna sunuyorum.:shd
İşlemleri metin belgesine yazdım upload ettim, altta bulunan download linkinden indirip tek tek harfiyen uygularsanız hatasız çalışacaktır.:'(

Download Link: http://goo.gl/HLZHHS

Virus Total:
https://www.virustotal.com/tr/file/e07eb1097ae02180294b074b78c823b53d886465b610f7772ba824f09d7f566e/analysis/1410355576/

Kimsenin içinden geçmesin bunda KeyLogger vardır vb. diye, hiç bir şekilde virüs uyarısı vermez.
Zaten program falan yok içinde sadece yazılar var, deneyenler ve uygulayanlar buraya cevap yazarsa memnun olurum.

www.facebook.com/djburakserit

Son düzenleme:
Virustotal koyarsan iyi olur.Reklamini yapar gibi de facebook'unu vermen hiç hoş olmamış :)

Virustotal koyarsan iyi olur.Reklamini yapar gibi de facebook'unu vermen hiç hoş olmamış :)
Edit: Virus total eklendi.
Not: Zaten reklamımı yapmak için ekledim, birilerinin alıpta kullandıktan sonra teşekkür etmemesi dahada bi hoş olmayan davranış :)

Geri