• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbot xp hata

matimatkap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Eki 2015
Puanı
0
C++ yükledim hepsini net framework yükledim ama botta clienti başlat diyince aldığım hata yardımcı olun lütfen

ONDUbY.jpg

Peki bot diğer oyunlarda çalışıyor muydu? Birde bu bot'da dene eğer daha önceki oyunlarda çalışıyorsa kendiminkini upload ettim.
Buyur link;
Virüs total şuan bu tarama listesini yeni gördüm ben bile şok oldum :D ama şuana kadar hiç birşey olmadı yaklaşık 3 4 aydır kullanıyorum.

kardeş çalışmıyor win 7 de iken çalışıyordu bende joysro mbot kullanıyorum

bu tür problem başka bir arkadaş'da daha vardı.
https://www.facebook.com/FurkanTetik54

buyur bir görüş belki çözmüştür.
Ben w7-8-10 da kullandım hiç bir problem yaşamadım. Aynı türden sorun bu arkadaş da vardı format atıp tekrar deneyecekti ne yaptı bilmiyorum.

Geri