• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mbotta sro_client de kasma oluyor!!!!

Aktiflik
K.Tarihi
21 Ara 2012
Puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır Silkroad-R oynuyorum.Mbot ile charımı kasıyorum.Ancak oyuna girdikten 15-20 dk sonra oyundan mı yoksa bottan mı çözemedim pc çok kasmaya başlıyor.Ancak kasma olayı sadece silkroadda oluo o sırada başka bir oyun oynadığımda herhangi bi sorun olmuyor.
Sistemim i7-2670QM 2,2 Ghz işlemci 6 GB 1333 Mhz Ram GT630M 2 GB 128 bit ekran kartı eskiden private serverlerde oynadım o zamanlarda 8 client açsamda herhangi birşey olmuyordu.
Yardımlarınızı bekliyorum!!

Geri