• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mc Hunger Games

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Beyler varsa birlikte minecraft'ta hunger games oynamak isteyen skype'tan suphlatus1 eklesin ip vereyim oynayalım. Normalde sevgilimle oynuyorum ama saat geç olunca oynayamıyoruz. :D

​Hunger games değil de değişik bir survival map ve ya adventure map yaparsak gelirim :D

bu minecraft bi bende mi çalışmıyor ? aktivasyon kodunu bir türlü gelmedi.. telefondan kendi çapımda oynuyorum :D

Sen sevgilinle birlikte bir oyun oynuyorsun. Bizimse sevgilimiz yok. :agla:agla:agla
Kız evde kendi assasins creed falan oynuyor abi sen ne diyosun :(
​Hunger games değil de değişik bir survival map ve ya adventure map yaparsak gelirim :D
Survival map'ler sıkıcı oluyor ya. Hunger games yapmıyoruz zaten sadece. Spleef ghost hunt smah falan zevkli oluyor baya
bu minecraft bi bende mi çalışmıyor ? aktivasyon kodunu bir türlü gelmedi.. telefondan kendi çapımda oynuyorum :D
Kanka biz crack oynuyoz :D

Kız evde kendi assasins creed falan oynuyor abi sen ne diyosun :(

Survival map'ler sıkıcı oluyor ya. Hunger games yapmıyoruz zaten sadece. Spleef ghost hunt smah falan zevkli oluyor baya

Kanka biz crack oynuyoz :D

sni bir skype da yakalayım hesabını keseceğim zaten:nse:

Beyler bana şu minecrafıtı adam gibi öğretcek biri varmı :d bi türlü tam kavrıyamadım öğretebilcek biri varsa face eklesin pm atsın :d

Geri