• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mc Mesut Rap

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Uh :( WolfTeam yöneticisinin oyunu piyasadan kaldırması için tazminat davası bile açabilirim bununla :(

Bende şimdi gördüm youtube'de forumda paylaşıcaktım geç kalmışım :D

Uyarı ! (Warning)

bu videoyu izlerken kulaklıkla yada sesi hiç açmayarak izleyeniz hatta evde sizden başka biri varsa o resmi görmemeli hele sesi hiç dinlememelidir eğer dinlerse bakırköy akıl hastanesine otomatik olarak internetten 1 yıllık randevu alınır . Lütfen dikkatli olunuz.

Uyarı ! (Warning)

bu videoyu izlerken kulaklıkla yada sesi hiç açmayarak izleyeniz hatta evde sizden başka biri varsa o resmi görmemeli hele sesi hiç dinlememelidir eğer dinlerse bakırköy akıl hastanesine otomatik olarak internetten 1 yıllık randevu alınır . Lütfen dikkatli olunuz.

Açıklamanın ingilizcesi nerde reyiz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Açıklamanın ingilizcesi nerde reyiz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
ingilizcem warningden sonra bitti :D yada dur çevirebildiğim kadar :D

you watching this video pls use headphone or mute the video sound if anbody here in your house shouldnt see this picture and never listen the video sound if he watching or listening this video he going to Bakırköy brain sicks hospital for 1 year . Pls be carefully

ingilizcem warningden sonra bitti :D yada dur çevirebildiğim kadar :D

you watching this video pls use headphone or mute the video sound if anbody here in your house shouldnt see this picture and never listen the video sound if he watching or listening this video he going to Bakırköy brain sicks hospital for 1 year . Pls be carefully
Nedensiz güldüm la :D :D

Babası susturucu'yu BİM'den almış herhalde :haha :haha Benim çocuğum böyle birşey cebine esrar koyup polise ihbar ederim lan :pispis

Wolfteam bir yerde iyi yapıyor.Bu zihniyetleri kendine çekerek bize daha güzel bir oyun alanı sunuyor :D

Kurtların aşkı büyük olur..

wolfteamsevgililergn.jpg

Wolfteam bir yerde iyi yapıyor.Bu zihniyetleri kendine çekerek bize daha güzel bir oyun alanı sunuyor :D
Evet S2 son silah, wolfteam, mt2 tarzı oyunlar dolu olunca gayet iyi oluyor. Düşünsene DotA oynarken 9 yaşındaki çocuk sana mic'ten küfrediyor. Support hero'su seçip hard carry rehber yapıyor. İnternet kafede "ağğbey ağğbi bana da öğretsene bu oyunu" tarzı şeyler duymuyorsun.

Geri