• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mcafee Mbot Virüs Olarak Görüyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _BeRK_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_BeRK_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2009
Puanı
7
Mcafee Mbot Virüs Olarak Görüyor arkadaşlar dışlanan dosya olarak ayarlıyorum gende siliyor . başka dosyaları silmiyo ayarladıgım sadece mbot.exe ayarlasam bile siliyor çözümü varmı acaba?

Gözardı edilenler bölümü vardır, oraya MBot klasörünü ekle sorun çözülür.

Crackleri virüs olarak algılayabiliyor, sen onu bir tarat eğer temizse virüs programını kapat kullan daha sonra işin bitince tekrar aç. Veyahutta direk mbot içerisinde sildiği tüm öğeleri tek tek gözardı edilenler listesine ekle.

aynen crackleri virüs olarak görüyo tek tek de ekledim ama olmuyo bende kapatıp kullanıyorum :)

bana mcafee demeyin allahaşkına mbot diyo sen hiç 34 gb oyunun indiği gibi silinmesine şahit oldun mu ? :D

Son düzenleme:
Geri