• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Medcezir neyin nesi ya

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Reklamlarını felan görüyordumda ne bölümüne rastladım ne oturupta izledim.Youtube kanallarına baktım bugün 1 gün önce yüklenen video 200.000 izlenmelere kadar çıkmış.Çokmu tutuyor ne?

Reyting sonuçlarına baktım 1 ve 2 arasında gidip geliyor baya tuttu o dizi

Biraz araştırdımda saçma sapan bir dizi fakat youtubede iyi iş çıkar ama işte telif atıyorlar onu aşarsak iyidir :D

abi diziyi ben izliyorum kız dizisi falan ? gerçi ben serenay hanım için izliyorum o ayrı :D

Medcezir sağlam bir firma ile beraber Doğan ajanmıydı neydi yani diziyi anca şöyle yayınlarsınız. Çıktığı gün attın attın atamadım daha da atamazsın. 1. gün toplarsın tüm parayı 2. gün silersin yoksa kanalınız teliften uçar gider. :D Çok izlenim geliyor diye de kanalda tutmayın. :D Patlatırlar valla. Bir de dizi işi ile uğraşacaksanız Türkiye sınırları içinde uğraşmayın bir ara başka kanalların dizilerini yayımlıyordum x kişi geliyordu telif atıyordu. :D Dizinin yapımcıları atmıyor gidiyor başkası sahipleniyor. O yüzden meşakatli bir iş bu iş.

Medcezir sağlam bir firma ile beraber Doğan ajanmıydı neydi yani diziyi anca şöyle yayınlarsınız. Çıktığı gün attın attın atamadım daha da atamazsın. 1. gün toplarsın tüm parayı 2. gün silersin yoksa kanalınız teliften uçar gider. :D Çok izlenim geliyor diye de kanalda tutmayın. :D Patlatırlar valla. Bir de dizi işi ile uğraşacaksanız Türkiye sınırları içinde uğraşmayın bir ara başka kanalların dizilerini yayımlıyordum x kişi geliyordu telif atıyordu. :D Dizinin yapımcıları atmıyor gidiyor başkası sahipleniyor. O yüzden meşakatli bir iş bu iş.

Kanalın partnerse sahte teliflere birşey işlemediğinden sorun yok devam :D

Geri