• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mediamarkt rezilliği! Sıfır ürün diye ikinci el ürün gönderiyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
(ÜRÜNDE HİÇ BİR ŞEKİLDE SPOT , OUTLET ÜRÜN VS. UYARI YAZMIYORDU SIFIR ÜRÜN ALDIM ADIM GİBİ EMİNİM BUNU SÖYLEYEN ÇOK KİŞİ OLDU BAŞTAN BELİRTMEK İSTEDİM.)

Arkadaşlar öncelikle konuyu ne kadar uplarsak o kadar iyi. Olabildiğince yukarı çıksın bu yerden alışveriş yapacak arkadaşlarımız görüp bir defa daha düşünsün benim gibi sıkıntı çekmesin. Ben sürekli bilgisayar alışverişi yapan biriyim ilk defa böyle büyük bir saçmalıkla karşılaşıyorum.

Mediamarkt.com.tr üzerinden Viewsonic XG2401 model 144hz 1ms monitörü 12.10.2018 Cuma günü sipariş ettim. Cumartesi günü kargoya verdiler. 15.10.2018 tarihinde yanlış şubeye gittiği için doğru şubeye yönlendirdiler şimdi doğru şube olan Gayrettepe aras kargo şubesine gittim ürünü elden almak istedim getirmelerini beklememek için kargoya gittim kutuyu getirdiler karşılaştığım manzara bu şekilde.

Kutunun bandı açılmış kulakçığı yırtık ve leş gibi ön izlenim bu şekilde.Ardından kutu zaten açık olduğu için kapağını açmamda herhangi sıkıntı olmayacağını düşündüm ve kapağı açtım içindekileri çıkarmadan inceledim kablolarına bakmam yetti. Power kablosu poşedinden çıkarılmış geri koyup yollamışlar. HDMI kablosunun siyah kablo kelepçesi üzerinde yok eline sarmış basmış içine resmen yapan kişi. Böyle bir rezillik olabilir mi ? Ve dahasıda var ürünün üzerinde pentadan çıkış etiketi var 06.06.2017 çıkışlı bir ürün ve seri numarasından sorguladığımda garantisinin neredeyse bitmiş olduğunu görüyorum. Yani neredeyse 1.5 senelik kenarda köşede kalan monitörü kakalamaya çalışmaktır bu. (Ürünün Saturn'e gitmiş olması dikkatimi çekti. Biraz araştırdım bu markada Mediamarkt'a aitmiş.) Tekrar söylüyorum arkadaşlar konuyu olabildiğince uplayalım ve herkes görsün bu firmanın nasıl bir işleyişle ilerlediğini. Ürünü geri yolladım yeni sıfır ürün talep ettim 1 haftada onun gelmesini beklicez şimdi. Yorumlarınızı özellikle bekliyorum.

İnternet den aldığın ürünleri mesafeli satış sözleşmesi gereği gelen kargoya vererek 14 iş günü içersin de koşulsuz iade hakkın var. Fatura örneği al, kutu üzerinde ki seri numarasını al ürünün yedek bulunsun gönder kargoya. Ücretin sana iade edilmesi lazım. Eğer ki yokuş yapıyorlar. Tüketici hakem heyetine git durumu anlan internet aldım böyle bir durum çıktı. Gönderdim ücret iadesi yapmayıp ürünü gönderiyorlar fln diye onlar gerekli başvuruyu yaparlar. Ayıplı mal aldın, iade hakkın var, onarım hakkın var yada değişim hakkın olduğu gibi ücrette indirim isteme hakkında var. sana kalmış hepsi seçimlik haraket

Son düzenleme:
İnternet den aldığın ürünleri mesafeli satış sözleşmesi gereği gelen kargoya vererek 14 iş günü içersin de koşulsuz iade hakkın var. Fatura örneği al, kutu üzerinde ki seri numarasını al ürünün yedek bulunsun gönder kargoya. Ücretin sana iade edilmesi lazım. Eğer ki yokuş yapıyorlar. Tüketici hakem heyetine git durumu anlan internet aldım böyle bir durum çıktı. Gönderdim ücret iadesi yapmayıp ürünü gönderiyorlar fln diye onlar gerekli başvuruyu yaparlar. Ayıplı mal aldın, iade hakkın var, onarım hakkın var yada değişim hakkın olduğu gibi ücrette indirim isteme hakkında var. sana kalmış hepsi seçimlik haraket

Hocam ben ürünü kargodan teslim almadım hiç bir şey imzalamadım direk geri gönderin dedim. Yeni sıfır ürün talep ettim. DH , şikayet var , r10 ,technopat takıldığım tüm platformlara konu açtım. Bu durumu düzeltip memnuniyetimi sağlamazlarsa konuların hiç birine işlem yapmayıp yayabildiğim kadar yayacağım.

Hocam ben ürünü kargodan teslim almadım hiç bir şey imzalamadım direk geri gönderin dedim. Yeni sıfır ürün talep ettim. DH , şikayet var , r10 ,technopat takıldığım tüm platformlara konu açtım. Bu durumu düzeltip memnuniyetimi sağlamazlarsa konuların hiç birine işlem yapmayıp yayabildiğim kadar yayacağım.
Bence direk ücret iadesi isteseydiniz keşke. hepsiburada 1699 TL şuan aynı ürün.

Ben bu ürünü 1380e aldım hocam ısrarla ürün isticem neden boş yere fazla para veriyim. Adamların afedersin şeyliği.

faturayı açıklama var mı? ürün teşir vs. o zaman ürünün değişimini isteyin. hakem heyetine gitmeyi yada online başvuru da yapabilirsiniz. thh'ye

faturayı açıklama var mı? ürün teşir vs. o zaman ürünün değişimini isteyin. hakem heyetine gitmeyi yada online başvuru da yapabilirsiniz. thh'ye

Hocam faturası yok ürünü ben teslim almadım fatura kutunun üstünde yapışıktı. Ayrıca ben satın alırken sitede teşhir ürünüdür vs. yazmıyordu ve aynı üründen arkadaşımada sipariş ettik benden 1 gün sonra onada bugün geldi onunkinde sorun yoktu sıfırdı.

Konuya etiket girersen googlede üst sıralara taşıyabiliriz,burda çalışan ve yöneticilerinde kabahati olabilir,şöyleki bu durumdan mediamarketin patronlarının haberinin olmıyıcağı aşikar,genelde mağazacılar prim,kota,mağaza kotasi vb gibi prim veren kotaları tutturmak ay sonu 100/200 lira fazla maaş almak için böyle iş güzarlıklar yapabiliyorlar,muhtemelen burdada böyle bir durum söz konusu,geçmiş olsun.

Konuya etiket girersen googlede üst sıralara taşıyabiliriz,burda çalışan ve yöneticilerinde kabahati olabilir,şöyleki bu durumdan mediamarketin patronlarının haberinin olmıyıcağı aşikar,genelde mağazacılar prim,kota,mağaza kotasi vb gibi prim veren kotaları tutturmak ay sonu 100/200 lira fazla maaş almak için böyle iş güzarlıklar yapabiliyorlar,muhtemelen burdada böyle bir durum söz konusu,geçmiş olsun.

Etiketi nasıl gireceğiz? Senin yapma şansın varsa sen girebilir misin?

Geri