• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Meersem facemde sinan çetin varmışda benim haberim yokmuş :S

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Bu gün forumda @Davichi ile konuşurken Moba oyun katagorisi felan yok diyodu sinirlendim la dedim bak video ile ps yapıyom dedin beceremedin aynısı olmasın yok olum ne alaka bak dedi bu sayafaya videoları kim yapmış dedi sayfaya girdim o videolardan birinde şunu gördüm.

[video=youtube;JWbCD4H0Nug]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JWbCD4H0Nug[/video]

Şimdi soruyorum size değerli arkadaşlar.Bunun gibi bir video yapamam diyen varmı ? Haa ayrıca bilmeyenler içinde özet geçeyim şimdi bu videoda olay şu dosyayı indiriyorsunu açıyorsunuz böyel yazılar geliyor karşınıza Text1-Text2 felan onlara isim ekliyorsunuz sonra böyle oluyor.Neyse kısaca ülkemize böyle çook sinan çetin lazım. :-[

Erdocum benim iş yaptığım insanlara sorabilirsin bu devirde adamına göre muamele yapıcan, illa sen bu konuyu açtın diye sana saatlerce birşey yazmama hiç gerek yok kim ne düşünürse düşünsün hiç umrumda değil.

Erdocum benim iş yaptığım insanlara sorabilirsin bu devirde adamına göre muamele yapıcan, illa sen bu konuyu açtın diye sana saatlerce birşey yazmama hiç gerek yok kim ne düşünürse düşünsün hiç umrumda değil.

Aynen seni bilen biliyor her işin yarım hiç bişey beceremiyon attığın örneğe bak ahaahahaha bide Ben yaptım ! diyo ahahahahaa :D :D :D Fotoşok lazımdı ben yaparım dedin program bozuk dedin video lazımdı ben yaparım dedin bilgsayar bozuk dedin ulan 1 işi tam yap fazla değil :D Adamına göre muamele dediğin ben 21 yaşına giricem sen 17 ben seni ne arkadaş ne dost olarak görüyom.Sen bana değil muamele trip bile yapamazsın :D

Aynen seni bilen biliyor her işin yarım hiç bişey beceremiyon attığın örneğe bak ahaahahaha bide Ben yaptım ! diyo ahahahahaa :D :D :D Fotoşok lazımdı ben yaparım dedin program bozuk dedin video lazımdı ben yaparım dedin bilgsayar bozuk dedin ulan 1 işi tam yap fazla değil :D Adamına göre muamele dediğin ben 21 yaşına giricem sen 17 ben seni ne arkadaş ne dost olarak görüyom.Sen bana değil muamele trip bile yapamazsın :D

Facedede dediğim gibi erdo ilk önce okumasını bilecen sonra laf atmasını bilecen sen yorum atmaya devam et benim ilk yorumumu anlamadıkdan sonra sana yazmam bir şey ifade etmez bu son yorumum istediğin şeyleri yazabilirsin.Dediğim gibi hiç biriside umrumda olmaz sen kendini burda paralama.

Facedede dediğim gibi erdo ilk önce okumasını bilecen sonra laf atmasını bilecen sen yorum atmaya devam et benim ilk yorumumu anlamadıkdan sonra sana yazmam bir şey ifade etmez bu son yorumum istediğin şeyleri yazabilirsin.Dediğim gibi hiç biriside umrumda olmaz sen kendini burda paralama.

Liseliye bak sen hele laf ediyo ahahahahahah.Allahım ya öldürüyorsunuz beni bazen :D :D :D

Ps lazım yaparmison :D

Geri