• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mekanın Sahibi

CorleonMAFIA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Nis 2009
Puanı
105
Arkadaşlar sizce mekanın sahibi kim ?

Bence norm iyi girdi benim hoşuma gitti böyle rapçilerin eskisi gibi birbirine girmesi :) Güzel projeler çıkıyor böyle olunca. Ezhelin parçasının nakaratı hoşuma gitti yalnız norm Ender cidden güzel şarkı yapmış. Bu arada yabancı rap dinleyen kardeşlerim spotifydan paylaşabiliriz listelerimizi güzel olur ne dersiniz ? Aşağı youtube linklerini bırakıyorum bir bakın derim :)

Norm Ender- Mekanın Sahibi

Ezhel-LOLO

Killa Hakan-Fight Kulüp ft. Ceza, Ezhel, Ben Fero

BONUS*** Efsane Parça

Tyga- Lightskin Lil Wayne

Spotify Cihancavdarr

Son düzenleme:
Benim için Türkiye'de 3 tane önemli rapçi var sırasıyla Sagopa Kajmer(mekanın sahibi) , Ceza ve Norm Ender fakat Ceza'nın Fight Kulüp parçasında yer alması hoşuma gitmedi . Ayrıca parçayıda Ceza'nın bölümü hariç beğenmedim . Zaten beğeni sayılarınada bakıldığında 30 Temmuz itibariyle dislike sayısı like sayısından oldukça ileride(fark 265 bin) yani genel olarak beğenilmemiş gibi gözüküyor fakat herkesin fikrine saygı duymak gerek . Bu arada Norm Ender'in mekanın sahibi parçası oldukça iyi , sosyal medyadaki tepkilerde genelde başarılı bulunduğunu gösteriyor . Bir yandanda güzel bir rekabet ortamı geliyor gibi . Parçaların zamanlamaları birbirine yakın . Ayrıca Sagopa Kajmer'in de Twitter'dan yaptığı açıklamaya göre yeni parçaları yoldaymış . Oldukça sevindirici .:)

Benim için Türkiye'de 3 tane önemli rapçi var sırasıyla Sagopa Kajmer(mekanın sahibi) , Ceza ve Norm Ender fakat Ceza'nın Fight Kulüp parçasında yer alması hoşuma gitmedi . Ayrıca parçayıda Ceza'nın bölümü hariç beğenmedim . Zaten beğeni sayılarınada bakıldığında 30 Temmuz itibariyle dislike sayısı like sayısından oldukça ileride(fark 265 bin) yani genel olarak beğenilmemiş gibi gözüküyor fakat herkesin fikrine saygı duymak gerek . Bu arada Norm Ender'in mekanın sahibi parçası oldukça iyi , sosyal medyadaki tepkilerde genelde başarılı bulunduğunu gösteriyor . Bir yandanda güzel bir rekabet ortamı geliyor gibi . Parçaların zamanlamaları birbirine yakın . Ayrıca Sagopa Kajmer'in de Twitter'dan yaptığı açıklamaya göre yeni parçaları yoldaymış . Oldukça sevindirici .:)

Bakalım neler gelecek bekliyoruz

Bu kavga bizim kavgamız değil :hsml:

Bulabildiğim en sade, en temiz video sosyal medyada daha fenaları var yerlere yatıyorum gördükçe.

Geri