• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Meleğin Adı..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Minarytha
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Minarytha

zamanın birinde dünyaya gelmeye hazırlanan çocuk yaratıcısına sormuş;
'beni bi süre sonra dünyaya göndereceğini söylediler, ama o kadar küçük ve güçsüzümki, orada nasıl yaşarım bilmiyorum.'
yaratıcı; 'tüm meleklerin arasından birini senin için seçtim ve seni bekliyor, meleğin sana hergün şarkılar söyliyecek, sana gülümseyecek ve böylece sen onun sevgisini üzerinde hissedip mutlu olacaksın.'
çocuk; 'peki insanlar bişey dediklerinde nasıl anlıyacağım, dillerini bile bilmiyorum! .'
yaratıcı; 'meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel,en tatlı sözcükleri söyleyip, konuşmayıda dikkatle ve saygıyla öğretecek sana.' çocuk; 'dünyada kötü insanlar olduğunu duydum, peki beni onlardan kim koruyacak? .'
'meleğin seni hayatı pahasına koruyacaktır.' der yaratıcı..

o sırada sessizlik olur ve dünyadan sesler gelmeye başlar. çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru daha sorar; 'eğer gidiyorsam lütfen söylermisiniz benim meleğimin adı nedir? ... ''''meleğinin adının önemi yok. sen ona sadece anne diyeceksin... '''

WoW Cidden doğru.Ve biz annemizin kıymetini bilmiyoruz.Geçen bi kız annesini gebertceğini söylediydi:D Sonrada ana bacı sövdü:D

zamanın birinde dünyaya gelmeye hazırlanan çocuk yaratıcısına sormuş;
'beni bi süre sonra dünyaya göndereceğini söylediler, ama o kadar küçük ve güçsüzümki, orada nasıl yaşarım bilmiyorum.'
yaratıcı; 'tüm meleklerin arasından birini senin için seçtim ve seni bekliyor, meleğin sana hergün şarkılar söyliyecek, sana gülümseyecek ve böylece sen onun sevgisini üzerinde hissedip mutlu olacaksın.'
çocuk; 'peki insanlar bişey dediklerinde nasıl anlıyacağım, dillerini bile bilmiyorum! .'
yaratıcı; 'meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel,en tatlı sözcükleri söyleyip, konuşmayıda dikkatle ve saygıyla öğretecek sana.' çocuk; 'dünyada kötü insanlar olduğunu duydum, peki beni onlardan kim koruyacak? .'
'meleğin seni hayatı pahasına koruyacaktır.' der yaratıcı..

o sırada sessizlik olur ve dünyadan sesler gelmeye başlar. çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru daha sorar; 'eğer gidiyorsam lütfen söylermisiniz benim meleğimin adı nedir? ... ''''meleğinin adının önemi yok. sen ona sadece anne diyeceksin... '''

Tüylerim Diken Diken Oldu Dostum Paylaştığın İçin Teşekkürler.

----------

kaşarrrrrrrrrrrrrr dır o :D

Sizce Böyle bir Konunun Altına bu Laf Yakıştımı.?

Bişey Sorcam Minarytha Senin Nasıl Böyle Bir Profilin Var Ne Profil Avatarın Nede Başka Bişey Gözüküyor Nasıl Oluyor Bu

Geri