• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mensa# 7'in 1 ! 7 KARAKTER BİR ARADA SATILIKTIR !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan seco515
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

seco515

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
0
Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

Satış Yöntemi : Elden veya havale ile.
İstenilen Karşılık : 7 karakter beraber satılmaktadır ve fiyatı 300 tl'dir. ( tek tek satılmamaktadır )
Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

Adı Soyadı : Serkan SEVİNÇ
Yaşadığı Şehir : Kocaeli/Kartepe
GSM : 0531 451 78 66

1 - Mr_JoY 111 LvL kasa boş elinde +12 rare vardır.Full int Wizard-Cleric.

2 - JussiveJoy 111 LvL Full int Wizard*Bard. elinde +12 rare staff vardır. Kasa boş. Chesti yok.

3 - Sant0s 116 LvL FuLL str Rogue-Cleric'tir. silahları +12 rare xbow ve dagger mevcuttur. Kasa boş.

4 - Joy_m 116 LvL (ex99) Full Str Warrior Cleric'tir. Kasa Boş. Rare +12 twohanded mevcuttur.

5 - Joy__m 112 LvL FuLL str warrior-cleric'tir. Kasası boş.

6 - NiCoLa39 107 LvL FuLL int nuker'dir.

7 - m_joy08 116 LvL bunu parti bufferı olarak yaptım. hybirg Bard Cleric'tir.

Arkadaşlar hepsi birlikte satılmaktadır. 300 TL'dir.Adım soyadım Serkan Sevinç 24 yaşındayım kocaeli kartepe bahçelievler mahallesinde oturmaktayım. İlgilenenlere duyrulur.

Son düzenleme:
#Onaylandı.Konuyu düzenleyiniz.Aksi takdirde silinecektir.

Geri