• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar ! Herkes 1 Dakikasını Ayırabilir Mi?

Baykaahkahaa

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2012
Puanı
32
Öncelikle merhaba arkadaşlar, konuya hemen girmek istiyorum. Bilecik'te bulunan engelli kardeşlerimizin bir okulu var. Bu sene okulca bir spor takımı kurmaya karar vermişler herşeyi neredeyse tamamlamışlar. Fakat kulübün bir logosu yok. Orada öğretmenlik yapan Hüsnü Tekin abimiz bunu bana söyledi. Logo tasarlatacaklarmış fakat maddi bir gelirleri yok tamamen gönül işi olacak.

Sizden isteğim bu işlerle uğraşan arkadaşlar varsa logo tasarlayabilirler mi? Engelli arkadaşlarımıza birer hediyemiz olsun, dualarını alırsınız hepsinin şimdiden sağolun çok !

Okul Adı ; Bilecik Özel Eğitim Spor Kulübü

Konsept ;
Engelli

Örnek Resim ;

Öncelikle merhaba arkadaşlar, konuya hemen girmek istiyorum. Bilecik'te bulunan engelli kardeşlerimizin bir okulu var. Bu sene okulca bir spor takımı kurmaya karar vermişler herşeyi neredeyse tamamlamışlar. Fakat kulübün bir logosu yok. Orada öğretmenlik yapan Hüsnü Tekin abimiz bunu bana söyledi. Logo tasarlatacaklarmış fakat maddi bir gelirleri yok tamamen gönül işi olacak.

Sizden isteğim bu işlerle uğraşan arkadaşlar varsa logo tasarlayabilirler mi? Engelli arkadaşlarımıza birer hediyemiz olsun, dualarını alırsınız hepsinin şimdiden sağolun çok !

Okul Adı ; Bilecik Özel Eğitim Spor Kulübü

Konsept ;
Engelli

Örnek Resim ;

Takımın Renkleri Neler ?

Bunu yapacak arkadaşlar şimdiden gönülden teşekkür. Hatta tuzumuz olsun yapan arkadaşımıza istediği taktirde 1 ay vip hediye edeceğim.

Renkleri Mavi beyaz siyah kirmizi

4 renklerimi var yoksa şu şekilmi

mavi beyaz iç saha
siyah kırmızı deplasman gibimi

------------------------------------------------------

Illistratorde bi sıkıntı çıktı yeniden indiriyorum şuanda yükledikten hemen sonra çizip atıcam logoyu inşallah çok acil değildir yurtta internet biraz yavaş çünkü :)

Son düzenleme:
4 renklerimi var yoksa şu şekilmi

mavi beyaz iç saha
siyah kırmızı deplasman gibimi

------------------------------------------------------

Illistratorde bi sıkıntı çıktı yeniden indiriyorum şuanda yükledikten hemen sonra çizip atıcam logoyu inşallah çok acil değildir yurtta internet biraz yavaş çünkü :)

Aynen dediğin gibi kardeşim

- - - Güncellendi - - -

#GÜNCEL

Sağolasın çok wien32 dört gözle bekliyoruz

Biraz uzun sürdü ama sonunda vakit bulup çizebildim umarım beenirler şuanlık 3 adet çizebildim eğer beğenmezler ise daha fazlada tasarlıyabilriim 3 üncü logonun kullanılmasının pek taraftarı değilim ama aklımada pek bir şey gelmedi. Umarım İşlerine yarar.

Logo 1 Resim
3AdDOr.jpg

Logo 2 Resim
MkrEB7.jpg

Logo 3 Resim
Wbdn8E.jpg

Logo 3-2 Bir Düzenleme Yaptım 2 side Rar İçerisinde

gXB5pQ.jpg

Rarlı Hali Kullandığım Program

Adobe İllistratör 2015 CC Bu sürüm ile veya daha üstü ile üstünde oynama yapabilirsiniz bulamassanız veya değiştiremesseniz bende edit yapabilirim.

Konsept Engelli demişsin yeni gördüm ben konseptin dışına çıkmışım ilk 2 logoda sıkıntı olursa bir düzenleme yapabilirim haftaya kadar çünkü haftaya vizelerim başlıyor.
Şuan Aklıma Geldi Konsept Gereği en üstteki logoda futbol topunu tekerlekli sandalye'nin Tekerleğinin içine alabiliriz tabi size kalmış eğer aklınıza yatarsa söyleyin yapayım.

Son düzenleme:
Biraz uzun sürdü ama sonunda vakit bulup çizebildim umarım beenirler şuanlık 3 adet çizebildim eğer beğenmezler ise daha fazlada tasarlıyabilriim 3 üncü logonun kullanılmasının pek taraftarı değilim ama aklımada pek bir şey gelmedi. Umarım İşlerine yarar.

Logo 1 Resim
3AdDOr.jpg

Logo 2 Resim
MkrEB7.jpg

Logo 3 Resim
Wbdn8E.jpg

Logo 3-2 Bir Düzenleme Yaptım 2 side Rar İçerisinde

gXB5pQ.jpg

Rarlı Hali Kullandığım Program

Adobe İllistratör 2015 CC Bu sürüm ile veya daha üstü ile üstünde oynama yapabilirsiniz bulamassanız veya değiştiremesseniz bende edit yapabilirim.

Konsept Engelli demişsin yeni gördüm ben konseptin dışına çıkmışım ilk 2 logoda sıkıntı olursa bir düzenleme yapabilirim haftaya kadar çünkü haftaya vizelerim başlıyor.
Şuan Aklıma Geldi Konsept Gereği en üstteki logoda futbol topunu tekerlekli sandalye'nin Tekerleğinin içine alabiliriz tabi size kalmış eğer aklınıza yatarsa söyleyin yapayım.

Dostum o beyaz yerleri kesebilir misin sadece logo bizde olsa daha iyi olur !

Bunun gibi ;

Geri