• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Merhabalar tavsiye işletim sistemi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Windows 8 orjinal olarak al, kendi özelliği sayesinde sınırsız bir şekilde format atabiliyorsun.

Windows 8 orjinal kurmanın yada korsan kurmanın bir zararı varmı acaba ?

Windows 8.1 pro kurmayı düşünüyorum internette keyler dolaşıyor bunu netteki keylerle kurarsam dediğiniz format işi yatarmı yoksa olurmu ?

kardeşim kaçakta kurabilirsin hiç farketmez bir sorun olmaz.Ama büyük ihtimal windows 8 in kendinden format özelliğini kullanamazsın cd den atarsın gene

Windows 8.1 internetteki key veya crack programlariyla etkinlestirmekcok zor sadece telefon ile bi yontem var oda uzun suruyor

Bende de msi ge60 var .Ben Vatan'dan almıştım windows8 kuruluydu, pek sevmedim w8 i . 2 hafta sonra windows 7 home premium kurdum ve memnunum :D

Ben Win 7 akıyorum çok memnunum 8'e gelince ne bilim kullanmayı gerek duymuyorum.

Windows8.1 kur.
Hızı windows8 ile öğrendim.4sn bilgisayar masaüstüne geçiyor ssd yok :)

Geri