• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Meslek seçimi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Merhaba arkadaşlar ben lise 3 öğrenciyim m-f okuyorum yane sayısal ama Gerek hocalarım olsun gerek kendim olam sayısaldan soğudum yane fizikten ve azda olsa mattan ve kimya sevmiyorum.Sevmediğim için okumakta istemiyorum.İngilizceyi çok seviyorum hane çevirmeyi felan fazla birşey bilmesemde hane öğrenirsem severek ingilizce yaparım diye düşünüyorum edebiyat ve coğrafyam tarihim felanda iyi olduğundan seneye eşit ağırlaka geççem fakat hangi meslek seçme konusunda kararsız kaldım.Hane Bilgisayar parçalarıyla bilgisayarla aram iyi ingilizceylede aram iyi güzel bir meslek istiyorum yardımcı olabilrimisnz.

Bilgisayar mühendisliği o zaman, kazanmak için fizik ve kimyaya katlanmak zorundasın bir müddet. Bölümü kazandıktan sonra ilk seneler fizik kimya görebilirsin ama bölümün ana derslerinde fizik ve kimya yok bölüm matematik üzerine.

Merhaba arkadaşlar ben lise 3 öğrenciyim m-f okuyorum yane sayısal ama Gerek hocalarım olsun gerek kendim olam sayısaldan soğudum yane fizikten ve azda olsa mattan ve kimya sevmiyorum.Sevmediğim için okumakta istemiyorum.İngilizceyi çok seviyorum hane çevirmeyi felan fazla birşey bilmesemde hane öğrenirsem severek ingilizce yaparım diye düşünüyorum edebiyat ve coğrafyam tarihim felanda iyi olduğundan seneye eşit ağırlaka geççem fakat hangi meslek seçme konusunda kararsız kaldım.Hane Bilgisayar parçalarıyla bilgisayarla aram iyi ingilizceylede aram iyi güzel bir meslek istiyorum yardımcı olabilrimisnz.

Sayısal okuduğun çok belli yane, olam, ağırlıka gibi kelimeler kullanmışsın bunu dalga geçmek için söylemiyorum :D ama çok belli be başkan sayısal olduğun :D

Sayısal okuduğun çok belli yane, olam, ağırlıka gibi kelimeler kullanmışsın bunu dalga geçmek için söylemiyorum :D ama çok belli be başkan sayısal olduğun :D
Sayılsakda mecburen kalcam büyük ihtimal çünkü bilgisayar mühendisi mf4 ten alıyormuş ya

bilgisayar programcılığı oku sen sonra mobil programcılığa yönel 2-3 oyun yapar köşe olursun tabi zaman+ kurgu bunlar :D demesi kolay böyle

Ya bilgisayar yönelsem programcı derken yazılımda n bahsediyorsun dimi

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halkla ilişkiler candır beyler RTV de iyide HİT kadar değil eğer iletişim okuyacaksanız tabi törpil lazım az buçuk işe girebilmeniz için :)

Geri