• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mesleki AÖL Hakk.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xeon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xeon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Şub 2013
Puanı
2
Lise sonuncu sınıftayım bu sene staj görüyoruz. Kredilerim resimde gözüküyor. Bu durumda mezun olmam için kültür derslerinden almam gereken kredi sayısını bir türlü çözemedim.

nJdbPl.png

Senin şuan mezun olabilmen için 230 kredi yapman gerekiyor. Mesleki olduğu için. Düz lise olsaydı 190 kredi de mezundun.

Senin şuan mezun olabilmen için 230 kredi yapman gerekiyor. Mesleki olduğu için. Düz lise olsaydı 190 kredi de mezundun.

230 kredi yapmam gerektiğini zaten biliyorum orada yazıyor. Benim anlamadığım staj bana 50 kredi verecek diyelim toplam kredim 185 oluyor. 230 krediyi tamamlamak içinde kültür derslerine girmeye devam mı edeceğim?

Geri