• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin 2 Efsun Botu [ Pvp Serverlarda Çalışır ] Orjinalinde Denenmedi.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
maxicon1.png

Video Bana Ait Deil Resimleri kendim çektim

Yeni Video

Türkçe Efsun Botu -rockmeyh - Xfire Video

maxicon1.png

mc3rr8.jpg

iyh0l1.jpg

24x3tau.jpg

maxicon1.png

Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız onu çıkartın.

Windows Vista / 7 kullanıcıları;

"rockmeyh TRversion (Vista-w7).dll"

Windows XP Kullanıcıları ise;

"rockmeyh TRversion (XP).dlll"

Seçsinler

maxicon1.png

İNDİRME LİNKLERİ

maxicon1.png

mediafire

Link: Efsun Botu Türkçe KRALkonkhile.tr.gg.rar

Moderatörün son düzenlenenleri:
Şu metin2 ye bir ısınamadım.Silkroad'dan sonra aşırı basit geliyor."Skill"ler de çok az.Hastaları da bir o kadar çok.Enteresan bir durum.

virüs total resmi koyarsan iyi olur tabi rar dan çıkmış halinde ki exe yi :)

virus totalı nasıl yapıokki bilmiom

----------

ama bende yamuk olmaz daha oncede paylaştım hack bu bölümde :)
yok dedigim şeyi yanlış anlama bazıları var rar da iken virüs total sonucu koyuyor temiz diye ama exe si virüs dolu oluyor genelde efsun botlarının :)

Bu efsun bot çok kötü. Alman yapımı var bir tane. Bayağı özellikte var. Üşenmessem upload ederim :D

metin2 oynayanmı var hala ? pardon her ne kadar biz büyüsekde arkamızdan gelen 12- nesil oynuyordur unutmuşum

Geri