• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin 2'nin en büyük sorunu

progamer99

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2013
Puanı
1
Arkadaşlar tartışmak istediğim bişey var, bence metin 2'nin en büyük sorunu etkinlik yapmaması. Cengiz Han 2'ye başladım ben ve neredeyse her gün bir etkinlik her gün bir kampanya oluyor. Arkadaşını getir pazar parası kazan gibi kampanyalarla paradan tasarruf etmemizi sağlayıp kendine bağlıyor. Üstelik Metin 2'deki gibi her zaman online olmaya da gerek yok çevrimdışı tecrübe kazanma açık olduğu için meşgulken oynamasan bile tecrübe kazanabiliyorsun.

Bende oynamıştım 3-4 sene önce. O Yabani Köpek nedir abi ya :D Aç Yabani Köpek falan vardı hala varsa iyi bakın doyurun onları :D

Söylediğimi konuyla alakası yok ama keşke hala metin2 oynansa, bütün veletler lol'e doluştu

metin2'de en kötü şey kurt larında köpeklerle bir arada olmalarıdır ayrıca onları kesmek zorunda bırakılmamızdır :P

Geri