• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IceMachine

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Kas 2011
Puanı
45
Ulusumuzun bütün onur ve asaletiyle Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde tarih sahnesindeki ilk şaha kalkışımızın başlangıç tarihidir 19 Mayıs 1919 . Ulusun bütün umutlarının tükenmeye başladığı bir zamanda Mustafa Kemal Paşa’nın “Türk Milleti için bağımlı yaşamaktansa ölmekte daha iyidir.” sözleriyle Samsun’a çıkması, bağımsızlık ve özgürlük mücadelemizin de miladı olmuştur.

"Gençler!
Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum."
K.Atatürk

Tüm Milletimizin ve Gençlerimizin Bayramını Kutlarız..

Metin2 TR Takımınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri