• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 (2014) Oyunun Yüklenmesi/Kurulumu (Videolu Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WILDGUARD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hala oynayan varmı ya :D

Oyunu video amaçlı kurdugum da girip bakayım dedim ne halde diye , 1 hesabım vardı satmadıgım hatıra kalsın diye , bütün serverlar birleşmiş ve baya da oyuncusu vardı hatta yeni başlayanlar bile vardı 1-30 lwl arası insanlar kasılıyordu vadi bile doluydu düşün :)

Oyunu video amaçlı kurdugum da girip bakayım dedim ne halde diye , 1 hesabım vardı satmadıgım hatıra kalsın diye , bütün serverlar birleşmiş ve baya da oyuncusu vardı hatta yeni başlayanlar bile vardı 1-30 lwl arası insanlar kasılıyordu vadi bile doluydu düşün :)

hala çocuklar varmı peki ? :D

Geri