• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 En İyi panel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan maraz755
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maraz755

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Mar 2010
Puanı
3
Merhaba Arkadaslar Sizlere Tamamen Kendi Kodladıgım Kendi Emeğimle Türkçelestirdigim Bir Panel Sunacağım..

%100 Açıksız - Full Fonksiyon - Epin Sistemi Mevcut

KURULUM

1- İndirdiginiz Rar' dan Dosyaları Çıkart.
2- Bagla Klasöründeki config.inc.php - baglan.php dosyalarını serverinize göre düzenleyin.
3- Envanter > lib > conn.php düzenleyin.
4- MYSQL Klasöründeki dosyaları Navicattan Account' a Okutun.
5- Ftp' ye Yani Filezilla' ya Dosyaları Atınız.

NOT : Boş Logo İsteyen Varsa Özelden Msj Atsın..

Herşey Hazır.

Görsel Ve Demo Olarak Link Koyucam

DEMO SİTE

Link1 -
Link kırık olduğu için kaldırıldı.Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan konuna linkleri ekleyebilirim @WILDGUARD

Link2 - 2 Shared

Link3 -
Link kırık olduğu için kaldırıldı.Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan konuna linkleri ekleyebilirim @WILDGUARD

Link4 -

Virüs total :
https://www.virustotal.com/url/bd76...a3b30fd361f5dd8bf3809386/analysis/1335800951/

Arkadaslar İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum.

Kesinlikle ALINTI Degildir!

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri